Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a napszemüvege...

Mi a címe ennek a napszemüveges, régi filmnek?

Figyelt kérdés
Csak egy rövid (egy perces bejátszást láttam belőle, ahol egyszerűen nem jelöltek meg forrást), így nem tudom mi a címe. Egy fickó felvesz egy napszemüveget és megváltozik a világ körülötte. A könyvekben, újságokban nem látja szöveget, csak olyan mondatokat, mint például: "Ne gondolkozz!", "Nézz TV-t!", "Ne legyenek kérdéseid!", "Ne ébredj fel!", stb, ill. az utcán is a megszokott reklámtáblák feliratai helyett kb. olyasmiket lát, hogy "Vedd meg!", "Légy jó szolga!", "Hódolj be!", meg hasonlók. Mikor leveszi a napszemüveget, akkor a szokásos, mai is ismert kép fogadja. Mikor a pénzre néz, ezt a mondatot látja ráírva: "Ez a te istened!". Többet nem tudok róla, a színészt nem ismertem fel. A film talán '80-as, '90-es évekbeli alkotás.

2017. júl. 31. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Elpusztíthatatlanok (They Live - 1988)


De amit láttál csak egy videomontázs, nem azok a feliratok szerepelnek a médiumokban :)

2017. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 31. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!