Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani az "Egy...

Tudnátok ajánlani az "Egy kutya négy élete" c. filmhez hasonló filmeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most néztem meg a "Kutya négy élete" című filmet,és egyszerűen nem találok szavakat. Nem szoktam filmeket sírni,de ezt nem bírtam ki könnyek nélkül. Imádtam!(ezt azért írtam le,hogy ha valaki esetleg nem látta,de szereti az ilyen kutyás filmeket,bátran ajánlom!) Nagyon szívesen néznék még ilyen filmeket,ti miket ajánlanátok? Előre is köszönöm!:)

2017. aug. 7. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyedül csak a Marley meg én-t tudom (lehet, hogy nincs is egyéb). Én háromszor vagy négyszer láttam, de mindig sírtam rajta :')
2017. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy egy sírós, szerelmes rémálom lesz az egész a minek a végén úgy kelek fel, hogy ennek legközelebb a közelébe sem megyek. TÉVEDTEM. Pozitívan, de tévedtem, nem vagyok az a filmen sírós típus deúgy bőgtem, mint egy 3 éves amikor elveszik a kedvenc játékát. Ajánlom neked a Hadak útján t, azon sírtam én még, nagyon szomorú csak ez lovas (egyik kedvenc filmem), meg a Hacsi a legjobb barátot, az kutyás. :D Most pedig megyek és megnézem a Marley meg ént.
2017. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És én is megnézem! nem probléma,a lovakat is nagyon szeretem. Köszönöm! :)
2017. aug. 13. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!