Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a jó élet ez a videó?...

Mommimo kérdése:

Mi a jó élet ez a videó? Tényleg minden igaz, amit benne írnak? Mind a nyolc pont?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_yjFr0xb86Q

Én ezt nem akarom elhinni! Először is, nem az volt, hogy nem ölik meg Narutot, vagy nem biztos, hogy megölik? Ebben itt holt biztosra állítják, hogy meg fog halni! Mi az Isten!? Már ott tart a manga, vagy honnan veszi a készítő? Valaki írja le nekem kérlek, hogy melyik pontok igazak, mert már nagyon sok álmatlan éjszakám volt ettől!



2017. aug. 13. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán furán fog hangzani amit mondok, de a rajongók nem fogják hagyni, hogy Naruto meghaljon. Ennek leginkább két oka van. Az első: Naruto és Sasuke a világ legerősebb shinobijai. Ha ketten összefognak, a másik 4 Kagét elsöprik. Aligha lenne olyan ember, aki legyőzhetné őket, és még nagyon baromság, hogy azt az embert Boruto állítja meg a fél szemével, amivel egyelőre nem sokra képes magától. Tehát először is irreális. Másodszor Naruto és Sasuke halálával nagyon sok rajongó letenné a mangát és nem olvasná tovább. Már Neji halála is hatalmas felháborodást keltett, és ha Naruto is meghalna, azzal az egész történet meghalna. Szóval szerintem lesz benne valami csavar, hogy tettette a halálát, vagy hasonlók.
2017. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huh....😥 Megköynnyebülès! Köszönöm! Megmentettél. 😊
2017. aug. 14. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) Hidd el, én is felkötném magam, ha bármelyikük meghalna valami nyápic keze által. :D
2017. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az hogy ha a hivatalos mangában nem jelenik meg akkor a hülyék állíthatnak amit csak akarnak -.- jelenleg asszem nem vagyok benne biztos de kishi egyik diákja vette át a borított vagy mi? Mármint aki segített neki a naruto rajzolásban (lehet hülyeséget mondok) de azt biztosan álit tom hogy kishi felügyeli a munkáját szoval naruto megölése nem lenne se bölcs dolog mind a történet mind a rajongok szempontjából kawaki azt mondja boruto nak az apad után küldelek nem azt hogy te is meg fogsz halni
2017. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok meg neztem a videót az egész 1 nagy baromság biztos csak egy 15 éves aki egyáltalán nem érti sem a naruto sem pedig az anime világát én pl 18 vok :D a lényeg 1. uchiha shin a manga fejezet már tavaly ki jött semmi extra kicsit tul erőltetett, 2. Sarada való szinű felébreszti a mangekyout és meg kapja sasuke szemeit 3. Hinata nem fog meg halni lehet nem mutatják de sokkal erősebb ha naruto és sasuke hagoromo őse hinata hamurájé a lastban lehet látni sokkal erősebb lett és ha lesz még egy háboru ez már sokkal valószínűbb meg kapja hamura erejét nem hiszem hogy tenseigan de mondjuk fele olyan eros lesz mint naruto, 4. Boruto mi a f@&zt kapja meg hinata vagy himawari szemét??? Mikor ugyan az a szem az anime/manga elso részében mikor küzd kawakival és mikor a numa ellen??? WTF meg még a senjutsu az lehetséges több mint valószínű de kurama chakrája felejtös egyrészt ugyan az lenne benne másrészt inkább és ezzel nem vok egyedül több külföldi is hogy tenseiganná fejlődik a szeme természetes módon azaz tenseigan chakra módot használ majd elvégre még nem tudni róla igazán semmit 5. Mitsuki mi az hogy most birtokolja a cursed + dragon sage mode míg a cursed mod 'juinjutsu' orochimaru hozta létre de majdnem olyan mint jiraiya sennin formàja befejezetlen mitsuki való szín hogy azt az erőt kapja meg amivel hamura rendelkezik amikor hagoromo vissza hozza a sennin pecséttel ezért gondolom azt hogy emiatt jugo klánja hamurájoz tartozik hisz magába szívja ahogy a pecsét is még annyi hogy a senjutsunak talán 2 típusa van amikor yang és amikor yinnel használjákint a sharingan és byakugannál ezért van az hogy a juinjutsu 'senninka) olyan mintha sötét erő lenne mert a bőre megváltozik stb míg naruto senjutsunál a szem meg ottis megváltozik ha nem tudja irányítani végezetül naruto meghal ugyan láthattunk a háborúban azóta még erősebb lett meg annyi utolso hogy neji halála egy kicsit talán kellet hisz fokozta a háborút sajnálom Enis hisz ő is a történetet egyik leg befojasolobb karakter volt
2017. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Imádlak titeket!!! Köszönöm!❤😊
2017. aug. 16. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy hülyeség! Látszik, hogy az egész megvan szerkesztve, nézd meg, sem az animében sem a mangában nem így néznek ki a karakterek. És Borutoék egyáltalán nem lesznek erősebbek mint Naruto és Sasuke. Ők ketten a legerősebb shinobik a ninja világban kívéve Hagoromot...vagy nem is tudom lehet kitartással őt is le tudnák győzni nem tom. És mindenhova kiírják 'Jaaaj most Naruto meghal meg izé meg Hinata is meg Sasuke...' Attól, hogy a Boruto elején volt ez a filler rész nem azt jelenti, hogy megölik. Lehet elzárják vagy másik dimenzióba küldik vagy tetteti hogy halott... még sorolhatnám. Mert az, hogy Boruto legyőzné őt Naruto meg nem tudna az egy brutális nagy hülyeség. Amúgy a mangában sem haltak meg. Szóval ennyit erről. Amúgy ilyenkor elég ideges vagyok azokra akik ilyeneket raknak ki (a videóra gondolok) mert felkavarnak!😂 Szóval szerintem tuti nem hal meg!!!
2017. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De amugy naruto meg sasuke ketten olyan erősek mint hagoromo meg annyi hogy boruto talán majdnem olyan erős lesz mondhatni naruto és sasuke képeségei közt lesz gondolok itt hogy majdnem akkora chakrája lesz meg erős dojutsu 1-10 sklálán ahol naru-sasu a 10 boruto mondjuk 7 lenne
2017. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!😊💕
2017. aug. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!