Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az az anime amiben...

Melyik az az anime amiben valami Ichigo nevű gyereket meg akar enni egy titán, de valami Roy Mustang nevezetű fazon megmenti, és elárulja hogy benne van a 9 farkú pikachu?

Figyelt kérdés

Már mindenhol kerestem ezt a sorozatot de sehol se találom😕

Valaki tudna segíteni?



2017. aug. 14. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a címkékben ott van ;)
2017. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben ordibálják, hogy Kamehameha, miközben egy füzetbe írogatják egymás nevét? Mert akkor engem is érdekelne, hogy mi lehet ez :O
2017. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valami rémlik.

Ebben van az is amikor Ichigo és legjobb barátja Yami Yugi beyblade segítségével akarja megmenteni a hold tündért és barátait a gonosz Inuyashától.

2017. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
86%
Azt hiszem tudom szerintem ez a Shingeki no Pocketmetaltitandemon vagy nem? DE persze én is tévedhetek.
2017. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe hogy a főszereplőnek meg kell ölnie a tanárát, aki egy szupergyors kék sündisznó, és ha megöli ő lesz a kalózkirály.
2017. aug. 15. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát gondolom a Cory In the House vagy a Nutshack mert mindenki tudja hogy ezek a legjobb animék
2017. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
boku no pico, csak ez lehet az
2017. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: Cory in the House és Nutshack, mint legjobb anime? Seinfeldről hallottál már?
2017. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jaj gyerekek hát ez a Bunkó Stray Dogs lesz! :D
2017. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!