Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen krimi vagy orvosos...

Milyen krimi vagy orvosos sorozatokat tudnátok ajánlani, amiket személyesen szerettek?

Figyelt kérdés
Írjatok is róla pár szót/mondatot

2017. aug. 14. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

-Vészhelyzet

Mivel egészségügyis vagyok, ez a kedvencem. Én személy szerint sokat tanultam belőle, mármint szakmailag.

-Roosewood

Ez egyben krimi és orvosos is. Egy patologus és egy nyomozó a főszereplő.

Ehhez hasonló:

-Dr.Csont(azt is imádom)!

2017. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Agatha Christie műveinek filmesített változatai: Poirot, Miss Marple. Talán a főszereplők és a nem várt fordulatok miatt a kedvenceim:)
2017. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 3.14159265357989 ***** válasza:

Dr. House - szerintem zseniális, nagyon jók a párbeszédek, a rejtélyes betegségek, a szereplők és a kapcsolataik, az egész dinamika, meg a "nyomozás", hogy vajon mi is a beteg baja :D Emellett szerintem alkalmanként kifejezetten humoros is.

A férfi a legjobb orvosság - könnyed, orvosos, romantikus. Szerintem ez nagyon cuki, az orvosi rész nem a legerősebb benne (elég pitiáner esetek vannak benne, de sztem ennél a sorozatnál nem ez a lényeg), de kárpótolnak a szuper szereplők és az egész sztori :D Kedves, vicces, szórakoztató, könnyed kikapcsolódás.

Dr. Csont - ez valahol a krimi és az orvosos sorozat keveréke :D Oké, inkább krimi, de a főszereplőnő meg csontokkal dolgozik és az alapján próbálja megtalálni a halál okát, a gyilkos fegyvert, a gyilkost... szerintem ez egy zseniális sorozat, de ha nem szereted, ha sokat mutatnak (hullákból, maradványokból) akkor ez nem neked való. Amúgy a szereplők közti dinamika itt is szuper, a főszereplőpáros (FBI ügynök meg törvényszéki antropológus) nagyon szerethető és érdekes, az ügyek is kellően csavarosak, nekem harmadik óta nagy kedvencem :D

Remélem sikerült segítenem és tetszeni fog, ha belekezdesz valamelyikbe :) Jó szórakozást!

2017. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- Miami helyszínelők

- Dr. Csont

- Dokik (bár ez vígjáték)

2017. aug. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A House szerintem is zseniális :). Tegnap fejeztem be az 1. évadot. Azért írtam ki a kérdést, mert minél több sorozatot meg akarok nézni a nyáron, mindből 1 évadot, de szerintem a House-ból még lecsúszik 1 :).

Bones-t néztem régen, de nem tudom hol járok (talán 2 évadot láttam).

2017. aug. 15. 11:11
 6/7 anonim válasza:

-halálos fegyver- krimi a halálos fegyver című filmen alapszik

- Castle - ez is krimi én szeretem

- izombie - ez orvosos és krimi is de ez csak angolul van magyar felirattal nekem ez a kedvencem

2017. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

krimiből a dextert szerettem.

dexter egy rendőrségi helyszínelő vérnyomelemző.

ebből gondolhatnánk,hogy egy újabb helyszínelős sorozatot nézünk,csakhogy dexter mellette sorozatgyilkos is,aki leginkább más sorozatgyilkosokra vadászik munka után és közben.


orvososból a kés/alatt volt a kedvencem.

két plasztikai sebészről szól a sztori az egyik egy csajozógép a másik egy visszafogott családos ember mégis a legjobb haverok és kollégák.

a sztori a hülye betegekről és a két ellentétes jellemű dokiról szól akik elég gyakran kerülnek extrém helyzetekbe amik sokszor viccesek,időnként drámaiak és előfordul,hogy megdöbbentőek.

2017. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!