Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy kutya négy élete vélemény?

Egy kutya négy élete vélemény?

Figyelt kérdés

Vélemény a filmről?

Kedvenc szereplő?

Kedvenc rész?

Vélemény Baileyről?



2017. aug. 20. 11:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha tudtok, írjatok hasonló filmeket!
2017. aug. 20. 11:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Tetszett a film,nagyon tanulsagos es egybeb szomoru is ,nekem a kedvencem az volt mikor talalkozott a vegen a regi gazdajaval
2017. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasonlo film:A fegyvertelen katona
2017. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák aranyosak és a történetek is, csak számomra elég blőd a koncepció és a "beszélő" állatos filmekért sem vagyok oda. De a jó szándéka értékelendő.
2017. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, de volt pár elég gáz rész, meg gagyin megcsinált grafika. Nem értettem azt sem, hogy miért kellett a 2. és a 3. élet, nem illettek oda, semmi közük nem volt a történethez, és nagyon összecsapták. A végén viszont meghatódtam.
2017. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én a könyvet olvastam először, aztán néztem meg a filmet. Szerintem a könyv sokkal jobb❤❤, mert a filmben minden túl gyorsan történik😒
2017. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én most láttam, és nagyon cuki és menő.

Bailey a kedvenc.

A kedvenc rész amikor Bailey összehozza a fiút és a lányt.

Bailey meg cuki, szép, bejön a személyisége, szívesen a bőrébe bújnék.

2017. szept. 8. 21:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és a történet nagyon megható.
2017. okt. 7. 20:23
 9/11 anonim válasza:
Hát elég érdekes volt a könyv után. Nagy vonalakban követte csak a könyvet. Az első három élete még rendben volt egészen addig amíg le nem lövik rendőrkutyaként a filmben a könyben nincs ilyen! Ja és nem születik újra sem corgiként sem pedig juhászkutyaként az utolsó 4.élete a németjuhász után egy fekete labradorként születik ujjá. Összecsapták az egészet, nagy csalódás volt nekem. A kutyák persze aranyosak benne. Bailey karaktere nagyjából és az egész film nagyjából átadja a könyv lényegét...
2017. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is először a könyvet olvastam. Imádtam! Az tényleg megható. Aztán néztem a filmet... hát nagyot csalódtam! Sok mindent kihagytak belőle, az első élet a könyvben kb 80 oldal, a filmben meg alig több mint egy perc. Jobban ajánlom a könyvet, de a film sem rossz, csakhát a könyvhöz képest.....
2017. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!