Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem lettek bénábbak...

Csak szerintem lettek bénábbak a filmek manapság mint pl.10-15 éve? (általánosságban véve persze de egyre kevesebb olyan film van ami megérné a jegy árát)

Figyelt kérdés

Imádom a filmeket, több ezret láttam, fiatal koromban videótékánk is volt. Nem nézek meg minden hülyeséget, manapság már több szempont alapján ülök le valami elé de még így is iszonyat sokat csalódok.

Mindenhonnan a Wonder Woman folyt, szerintem erősen közepes film. Tegnap láttam a Széttörvét, ígéretesen indult de a végére nagyon elcseszték. Dunkirk is inkább érdekes és egyedi mintsem olyan amit Nolantől vártam volna. És akkor beszélhetnénk az oszkár filmekről, pl. a Kaliforniai álom a 6 díjával vagy a kritikusok szerint a 10/10-es Holdfény melegdrámáról, ami konkrétan nevetséges.

Szerintem évente van kb 3-4 film amit tényleg érdemes látni, pedig a pénzt nem sajnálják belőlük és ez nagyon kevés.



2017. aug. 24. 01:45
 1/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Én pl 10-15 éve jobban utáltam filmeket, mint mostanság egyes agyon ajnározott színészektől falra tudtam volna mászni....történetileg, felépítésileg, és egyebekben nem sokkal jobban bejönnek mostani filmek. Nekem átjött a Wonder Woman kedvencem nem lesz, de pl az új Pókembert végig sem bírtam nézni, mert hulladék szerintem.
2017. aug. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden nagy produkció túl van gondolva, túlságosan profi. A befektető bizosra akar menni, profitot akar. A készítőknek rengeteg véleményre kell figyelemmel lenniük, sok kompromisszumot kell kötniük. Ez így kiöli az egyéniséget, kreativitást.

A mélypont számomra az volt, mikor megtudtam, külön csapat dolgozott annak a kocsinak a kiválasztásán, amit Hulk átvágott a házfalon. Tehát akárhány ember ilyeneken törpölt, hogy "Piros Ford nem lehet, mert a Maláj elnöki testőrök ilyet használnak, ezért az ottani piacon csökkenhet a bevétel, ha a családos hetero nők látják törni. Ráadásul ott fogjuk forgatni az új Adam Sandlert, kell a helyi támogatás."

2017. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Valóban sokkal rosszabbak az amerikai filmek, mint 10-15 éve, viszont a kisebb országok filmgyártása szárnyal, szóval összességében nem igaz ez az állítás.
2017. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ezek persze nem jutnak el hozzánk, maximum egy-egy budapesti művészmoziba, sőt, nem is feltétlenül hallasz/olvashatsz róluk magyar oldalakon kijövetelükkor, viszont néhány éven belül a minőséget szinte mindig felkapják (ha csak egy réteg is), így utólag találkozhatsz velük, szerencsésebb esetben le is töltheted őket.
2017. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek a kérdezővel.

Hiába a magas költségvetés ha nincs egy jó forgatókönyv, és csak látványelemekből áll a film.

Számtalan lehúzott bőr egy- egy témában, le is tömik még egy párszor a nép torkán.

Ahogyan a Sex és New York-ban Sara J.P. a pukizós jelenetével új fejezetet nyílt a vigjátékok világában, és azóta a nők csak fosnak finganak okádnak a filmekben, HollyWood is úgy sűlyed egyre mélyebbre.

2017. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!