Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter és a Halál...

A Harry Potter és a Halál ereklyéi film 1. részének kimaradt / törölt jeleneteit megtudom nézni magyarul, vagy magyar felirattal valahol?

Figyelt kérdés

(Leginkább a Petunia - Harry és Dudley - Harry jelenetek miatt érdekel, de jó lenne látni az összes kimaradt jelenetet magyarul.)


De a többi Harry Potter film kimaradt jelenetei is érdekelnének magyar nyelven, ha esetleg azokban tudnátok segíteni. :) Köszönöm!



2017. aug. 25. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Youtubeon keress rá a Harry Potter deleted scenes-re. Magyar változat nem hiszem hogy van, törölt jelenetek nem szokás lefordítani, leszinkronizálni.
2017. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=MaFkDsD4cYQ

Elég rossz minőségű a videó.


Petunia és Harry jelenet:

P: 20 évig éltem ebben a házban. És most egy éjszaka alatt kellene elköltöznöm.

H: Megkínoznának. Ha csak egy pillanatra is azt hinnék, hogy tudod merre tartok, semmi sem állítaná meg őket.

P: Azt hiszed nem tudom, hogy mire képesek? Nem csak te veszítettél el egy édesanyát azon a Godric's Hollow-i éjen. Én a húgomat veszítettem el.


Dursley-ék utolsó jelenete:

Vernon: Ez nem csak egy sima búcsú, ugye? Ez örökké szól.

Harry bólogat.

Dudley: Nem értem. Ő nem jön velünk?

V: Kicsoda?

D: Harry.

V: Ki van zárva

D: Miért?

V: Miért, miért, mégis miért...? Ööö, mivel nem akar velünk jönni, ugye hogy így van, drága fiam? (kérdezi Harrytől)

H: Abszolút nem akarok. Nem. Amúgy is csak feleslegesen foglalnám a helyet, nem így van?

V: Gyerünk, Dudley, indulunk.

Dudley odamegy Harryhez, majd:

D: Szerintem nem csak feleslegesen foglalnád a helyet.

H: Köszi.

Dudley eltávolodik.

H: Viszlát, Nagy Dé.


Nem mindenhol szó szerint fordítottam, mert nem mindig lenne úgy értelme magyarul.

2017. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2017. aug. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!