Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Volt már valakivel olyan,...

Volt már valakivel olyan, hogy belebetegedett egy anime karakter halálába?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem nem fordult elő, viszontláttam pár ilyen doramát, és nyomasztó kissé, főleg, amikor az elejétől haldoklik a főhős...
2017. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Helios.

Bár nem halt meg (a mangában igen, igaz, Chibiusa feltámasztotta), nagyon szomorú vagyok mindig, mikor visszamegy Elysionba és elhagyja Chibiusát - vagy örökre, vagy nem.


Merthogy Naoko csak célzott rá, hogy ők majd együtt lesznek a jövőben, de semmi konkrtétumot nem tudunk, sajnos.

2017. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második, ez melyik mangában van?
2017. aug. 26. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, a Sailor Moon-ban. A google bár nem a barátom, de használom. ;)


Két varázslatos google kulcsszóval azonnal ráakadtam:


anime chibiusa


;)

2017. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de engem Helios érdekelt, nem chiakármicsoda. Ő pedig eredetileg egy mitológiai lény. (Hatalmas fizikai megerőltetés lehetett továbbá leírni, hogy "Sailor Moon" ;) A beszólásra már nem is tudom, hogy volt erőd ;) )
2017. aug. 28. 23:37
 6/11 anonim ***** válasza:

De hát, kedves kérdező, kérdezted, honnan van? Én meg megkerestem helyetted, hogy Sailor Moon. Mivel egyelőre az illető, aki Helios-ról írt itt, még nem jelentkezett.


Miért volna beszólás, amit írtam? Neked is meg volt a lehetőséged két másodperc alatt rákeresni...

;)

A Helios figura is onnan van. A google találat szerint.

2017. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
(Vagy lehet, hogy meghibásodott a klavid, mert meghaltak rajta a G, O, L, E karakterek...? xD ;-) )
2017. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mivel senki sem vállalja fel a nevét, én nem tudhatom, hogy ugyanaz a személy vagy-e, vagy más. Ahogy megfogalmaztad a mondataidat, az beszólás volt - ne mond, hogy nem az volt a szándékod.


Nos, az általam kiírt kérdés: "Volt már valakivel olyan, hogy belebetegedett egy anime karakter halálába?"

Az illető egy "Helios" nevű személyt írt. Így engem az az akárki érdekelt. A Helios-ra ha rákeresel, kihozza helios.hu nevű oldalt, illetve (a már amúgy is elég ismert) Helios nevű mitológiai lény wikipédiás oldalát.

Továbbra sem tudni, ki vagy micsoda az a Helios, eszik vagy isszák-e. Nem írta oda az író az animét/mangát (pedig illett volna), így megkérdeztem. (Aztán talán még boldogan áradozott is volna az egyik kedvenc mangájáról, vagy akármi.) Senki sem szenvedett semmilyen veszteségben, fájdalomban.

2017. aug. 29. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:

"ne mond, hogy nem az volt a szándékod."


Tényleg nem kötözködni volt szándékom! Csak hát hozzátettem a NETIKETTet, hogy mielőtt kérdez valaki, illik előbb rákeresnie neten. Lehet,hogy nem elég variációt próbáltál a keresésnél, a kulcsszavakat illetően talán... Mivel nekem kapásból meglett, hogy Sailor Moon.


De sebaj... Kár, hogy kötözködésnek hitted. Segíteni akartam, mivel az illető még mindig nem reagált a kérdésedre, hogy honnan van. Illetve ő talán már azért nem, mert időközben én megválaszoltam számodra. :)

2017. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nemtom, sokszor volt mar hogy egy animebe TELJESEN VELETLENUL PONT a kedvenc karakterem halt meg[narutoban zsinorban 4szer]

Azt hiszem amikor vegig neztem a death note-ot 2 napig depiztem, nem azert mert az a kedvencem csupan az volt egy hosszu kihagyas utan az elso sorozat amit neztem es amikor vege lett ugy ereztem nincs ertelme az eletemnek

akiket igazan megsirattam: Tobi, Deidara, Sasori, Migi, Envy, Hohenhime, Kapzsi, Bill csak hogy nehanyat emlitsek

2017. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!