Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto és Hinata? SPOILER...

Naruto és Hinata? SPOILER VESZÉLY.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy az anime-ben melyik részben jönnek össze és melyik részben vallják be egymásnak először a szerelmüket? szak episode számot kérek, minden egyéb spoilert tessék mellőzni kérem. :)

2017. aug. 26. 10:28
 1/3 A kérdező kommentje:
*csak
2017. aug. 26. 10:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ebben nem tom mi a spoiler de gondolom csak most kezded el a shippudent nézd végig elöször az egészet azt rá jösz magad is mert nem fogsz belöle érteni semmit de ha feltétlenül csak azokat a részeket akarod meg nézni akkor hamar tul leszel rajta...a shippuden 166.részében történik a vallomás utána durván 200 részig nem történik semmimeg ugy a 364 részben fog történni nagyobb érzelmi szakasz én nekem ugy jött le hogy naruto fel ismerte és elfogadta hinata érzéseit a többi meg már a last moviében fog történni de mondom nézd elsönek végig! csupán 500 rész :D a shippuden az összes pedig 700+ 3-4 honap alat meg van simán :S
2017. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen. :)
2017. aug. 26. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!