Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lenne igény animés youtube...

Lenne igény animés youtube csatornára?

Figyelt kérdés
Belevágtam a dologba és elkészítettem a csatornát, valamint egy rövid bemutató videót. Elsősorban animékkel, mangákkal, light novelekkel és vizual novelekkel foglalkoznék. Ti kíváncsiak lennétek ilyesmire?

2017. aug. 27. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha hentairól lenne szó még azt mondanám király, de így kihagynám.
2017. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Már van ilyen, ott az Animegyetem, és az Animológia.


Nem küldöd el nekem a csatornád linkjét privátban?

2017. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Engem érdekel :)


Esetleg egy link?

2017. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Húha jó gyorsak vagytok. :)


#1 Hmm... oké nem hiszem hogy lesz. :D


#2/3 Ismerem a csatornákat ezért is kérdezem hogy továbbra is lenne-e rá kereslet.


https://www.youtube.com/channel/UCQZhDBlaYnTYJCeJ0wVHqqw

2017. aug. 27. 22:06
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Pontosan miket akarsz feltenni? Teljes anime részeket, vagy csak vágot jeleneteket? Egyébként éngem érdekelne, csak sajnos néha törlik az ilyeneket a moderátorok...
2017. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Anime bemutatókat és kritikákat.
2017. aug. 27. 22:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Naná!! Szerintem ez az, amiből magyar kevés van. Két darab nagyon kevés. Az Animológia nekem nem szimpatikus, nem is nézem. Atist pedig hiába imádom, ő inkább a mainstream animékkel foglalkozik. Én nagyon bírnám, hogyha egy sokkal sokoldalúbb, kevésbé felkapott (de annál jobb) animékkel foglalkozó MAGYAR csatorna is lenne. Úgyhogy hajrá, én nyomok egy feliratkozást.
2017. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha olyan casual plebejjus csatornát akarsz csinálni, mint a mos tutók, inkább ne fáradj.
2017. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtam egy subot,ha igényes tartalmat csinálsz, akkor rám számíthatsz!:) Kérdés: Könyvek alatt mit értesz a bemutatódban? Japán íróktól könyvek vagy japánról szóló könyvek? (Remélem az első)
2017. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Magyar animés csatornákból nagyon kevés van (a 2 említett mellett még ott a Moshi-Moshi és az Animekommentátor is, csak reklámzásképp), és soha nem elég belőlük.

Én sok sikert kívánok neked, és bizakodok, hogy elkezded, és fel fogsz törni!

2017. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!