Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek tetszik/tetszett a Kung...

Kinek tetszik/tetszett a Kung Fu Panda 1/2/3. része?

Figyelt kérdés
Nekem mindhárom tetszett, a Ti véleményetekre is kíváncsi vagyok, csak úgy szimplán. Ti vontatok le hasznos tanulságokat a trilógiából?
2017. aug. 31. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam. Jelzem, hogy 41/férfi vagyok, és nem nagy mese rajongó, de ez tetszett, meg talán a Jégkorszak sorozat. A Pandában is jók a karakterek, humoros, ugyanakkor tanulságos. Bár van benne akció, nem olyan darálós, mint a legtöbb mai mesében, hanem viccesen van megoldva.
2017. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért imádtam és szeretem a mai napig. Jöhet még válasz.
2017. aug. 31. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is mindet szerettem.

Az első rész könnyedségét, a másodiknak a drámaiságát és látványát....a harmadikkal már voltak gondjaim. Kicsit erőltetettnek éreztem a pandafalvi vicceket és jeleneteket, de az is elment. Amiben viszont nagyon tetszett az az, hogy visszahozták benne Oogway mestert és hogy mégiscsak ennek is megvolt a maga kerek sztorija.

2017. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is imádtam az első két részt, a harmadik is tetszett, csak olyan "furának" éreztem valami okért, nem tudom miért... Valami tanulságot találtál a filmekben?
2017. szept. 2. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőben a magabiztosság, a másodikban a kiegyensúlyozottság és a múlttal való szembenézés, a harmadikban pedig a megbocsájtás és a család mibenlétének a megértése. Szerintem.
2017. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, így van. Én is pont ezért szerettem meg magát a Kung Fu Pandát, mivel van benne tanulság, és olykor a felnőttek számára is elgondolkodtató.
2017. szept. 3. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
IMÁDOM❤️ Shifu a kedvencem❤️
2018. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!