Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A dragon ball super manga és...

A dragon ball super manga és anime miért különbözik? teljesen más a két történet miért?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Meddig olvastad a mangát? Ameddig én olvastam, vagyis ameddig megtaláltam (Zamasu-ig), addig stimmelt. Csak persze nem voltak fillerek.
2017. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ameddig csak magyar volt......pl a zamasu saga-nál black goku nem tudott sima super ssj 1-be változni a másik amikor goku és trunks kűzdött akkor az animében ssj 3-ban győzte le a mangában pedig ssg-vel és zamasu nem gyogyitotta black goku séruléseit stb rengeteg kulonbség van és a harcok is teljesen mások nem csak a zamasu saga-nál pl hit vs goku animébn kaio kent használ a mangában ssg-t is használ és ott szo se volt kai kenrol ez nekem a fura hogy sok az eltérés....és nem tudom miért
2017. szept. 1. 22:39
 3/18 A kérdező kommentje:
meg az angolt is elore de teljesen más nézd meg : [link]
2017. szept. 1. 22:50
 4/18 anonim ***** válasza:

A magyar Dragon Ball oldalon csak a 15. fejezetig van, de addig épp csak bejön Zamasu a képbe.

Ezek annyira nem óriási változások.

Engem személy szerint az idegesít, amit Zeno-val csináltak. A mangában olyan érdekes stílusa van, az animében meg egy kényeskedő gyerek.

2017. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jaja egy rinya gép de nem tudom miért változtatták meg az animében a manga sokkal érdekesebb szerintem meg gondolom az erő nagy tornája is teljesen más lesz mint amit mi látunk mert ugyebár a manga az eredeti torténet
2017. szept. 2. 10:56
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, remélem, nekem olyan erőltetettnek tűnik az a torna.
2017. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ja meg nekem nem hozza azt az igazi dragon ball feelinget de a zamasu saga valahogy emlékezetet rá szerintem az a legjobb része még ugyis h tele van baszva hamis jelenetekkel......
2017. szept. 2. 13:15
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is szinte csak a Zamasu saga tetszett. Meg még úgy pár karakter jó ötlet volt.

De pl. ez a Dermesztős cucc is már untató, hanyadjára hozzák már vissza? Meg még a klónját is megcsinálták, ez kész. Goku szinte alig virított valamit, meg olyan bugyuta. Szerintem oda az egész Dragon Ball hangulat a legtöbb esetben.

2017. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen erre mondják hogy elk*rvult az ipar de az még mindog nem értem hogy miért nem a manga alapján megy a story mert szigoruan a manga alapján kéne menni az animének naruto vagy bleack vagy attack on titan mangája teljesen megegyezik az animével de ebben az anime és a manga teljesen más számomra értetlen hogy miért más az anime.......
2017. szept. 3. 14:22
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért vannak eltérések, hogy aki az animét nézi, az olvassa a mangát is és fordítva.
2017. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!