Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime volt legnagyobb...

Melyik anime volt legnagyobb hatással rátok?

Figyelt kérdés

Légyszi azt is írjátok le hogy miért.

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 8. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Rám a one piece volt a legnagyobb hatással, igazából nem tudom miért, de nekem jobbnak tetszett mint a naruto. Talán azért mert a főhős sokkal nagyobb személyiségváltozáson megy át mint a narutoban, meg hát sokkal hosszabb mint a naruto és a több anime, de nagyonsokat tudom mondani ami hatással volt rám. 14 éves vagyok és már 7 éve nézek animéket, amelyik még tetszett az a kimi no nawa ami egy anime film, de nagyon megható szerintem még talán sírnál is rajta.
2017. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
kampfer
2017. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Rám túl sok anime tett nagy hatást... Egy-kettő ezekből:

Fairy Tail

Shakugan no Shana

To Aru Kagaku no Railgun

Special A

Kaichou wa Maid-sama

Pandora Hearts

2017. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Clannad. A főszereplővel szinte teljesen azonosulni tudtam, mert nagyon hasonló volt az életünk. Ki is húzott valamilyen szinten egy depressziós időszakból is.
2017. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

One Piece, mert az a legjobb :)

Parasyte, mert komoly témát bontogat :)

Nanatsu no Taizai, mert csak :)

2017. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hunter x Hunter után képtelen vagyok újra animét nézni akkora nagy űrt hagyott bennem.
2017. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NGE
2017. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

NGE a komplex karakterek és mûvészi rendezés miatt.

Fate/Zero, mert nagyon egyedi módon ütköztet különbözõ világlátásokat és mert perfektül kivitelezett tragédia

GTO, mert bármilyen ótvar hangulatban vagyok mindig fel tud vidítani


Ja, kb ennyi

2017. szept. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rám a D.gray man (hallow),Sword art Online,Hunter x Hunter,elfen lied,Nanbaka,Kaze no stigma,word Trigger,Loki ragnarok,Mirai Nicki,Black Butler, szerintem már így is sokat írtam 😂
2017. szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anno mikor 6-7-8 éves voltam a Naruto (a sima) volt rám nagy hatással. Tudom, akkor még nagyon fiatal voltam hozzá, de teljesen magával ragadott 😅 Ha valakinek van kistesója ajánlom, hogy mutassa meg neki, hiszen egész szép eszmék vannak benne a kitartásról, barátságról meg hasonlókról és nem MLP stílusú dalok formájában.
2017. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!