Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Percy Jackson-hoz hasonló...

A Percy Jackson-hoz hasonló sorozatok? Azért leszögezném, hogy amit írtok az Fantasy vicces és legfőbbképpen ifjúsági irodalom legyen.

Figyelt kérdés
Még csak a 2. könyv felénél tartok de már azon gondolkodom mi lesz ha vége a sorozatnak... már neki álltam sorozatokat keresni de nem találtam éppenséggel egyet sem (ami hasonlítana rá vagy egyáltalán ennyire fantasy lenne).. És a harry pottert olvastam még mielőtt valaki leírná.

2017. szept. 10. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Narnia krónikái
2017. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Percy Jackson folytatása: Olimposz hősei sorozat

Az elveszett hős, Neptunusz fia, Athéné jele, Hádész háza, Olimposz vére (utolsó még nem jelent meg)


Rick Riordan további könyvei:

Kane krónikák: Eddig csak a Vörös piramis jelent meg, ugyanabban a világban játszódik, mint a Percy Jackson, csak egyiptomi istenes

Magnus Chase and the Gods of Asgard: ebből sajnos még egy sem jelent meg magyarul. Skandináv istenes Annabeth unokatesójával a főszerepben. Ha tudsz angolul, az első rész címe The Sword of Summer

2017. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Haonló is, meg nem is:


Jonathan Stroud: A ​szamarkandi amulett

Brandon Mull: A ​mesés menedék

John Flanagan: Gorlan ​romjai - nem igazán vicces, de kedvenc ifjúságim,

2017. szept. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az olimposz hőseit azt tudom hogy van és olvasom is. Már.... A többit majd megnézem a könyvtárban. A narnia krónikái az kifejezetten érdekel is.
2017. szept. 11. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Arany iránytű, és többi része

Utolsó tünde, és többi része

Csontváros, és folytatása

Eragon

Vaják

Galaxis útikalauz stopposoknak


Dragonlance könyvek

Warcraft könyvek


R.A. Salvatore könyvei


Nem fantasy és nem is mai gyerek, de a Tarzan könyvek is nagyon jók... illetve lb az első 10, utána már egy kaptafa mind..

2017. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!