Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Figyelem filmrajongók! Mit...

Figyelem filmrajongók! Mit jelentnek, mi a különbség?

Figyelt kérdés

- Találd ki, ki jön vacsorára (1967) hasonló mint Dilisek vacsorája (1998)? Vagy mindkét filmből több változatba?


- Kabaré (1972), Mókás arc (1957), Találkozunk St. Louis-ban (1944), Mit történt Baby Jane-nel? (1962) létezik eredeti hang, magyar felirattal? (Ami fent vannak időrend szerint csúszik)


- Kilenc (2009) musical, miért pont kilenc? Kilenc nő? Vagy nem értem? Mi a különbség 8 és 1/2 (1963) olasz változatban?


- Mindenütt nő (2002) annak a folytatása Újra otthon (2017)? Vagy semmi köze hozzá?


Tudom, hogy sok a kérdések, bocsánat! Csak kíváncsi vagyok rájuk, mivel még nem láttam őket, és be szeretnék pótolni őket, és nem akarok lemaradni róla, csak egyszerűen szeretem a filmeket, nem vitás. És ha láttad is őket, akkor írj róla a véleményedet is (kor/neme), annak is örülnék. Előre is köszönöm! (22/f) :)))



2017. szept. 13. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehezen értelmezhetők lettek a kérdéseid és talán túl erősek is ide. Jobban járnál valami kifejezetten filmes fórumon szerintem.


Énmagam egyik filmet sem láttam, de a második kérdésedhez talán segítség lehet, hogy pl VLC-ben (és sok más egyéb programban is) van lehetőség a felirat és a film szinkronizálására:

Eszközök/Sávszinkronizálás


[link]

2017. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Dilisek vacsorájának semmi köze az Találd ki, ki jön ma vacsorárához.


Miből gondolod, hogy a Kilenc című filmnek bármi köze van a 8 és 1/2-hez?

2017. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm szépen! Megpróbálom! :)


#2: Két különböző címe van, sztori is ugyanaz? Mivel még nem láttam.

2017. szept. 13. 20:55
 4/5 anonim válasza:
Szia! A "Kilenc" című filmet láttam ezek közül, de nem hiszem, hogy köze van a többi filmhez. Mert az egy horror, ahol kilenc embert elrabolnak és szisztematikusan akarják őket kinyírni. Ha szereted a horrort akkor ajánlom. Izgalmas.
2017. szept. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul használod a "különböző" és "különbség" szót.

Amire te gondolsz az a "hasonló" és "hasonlóság".

Pont az ellentéte.

2017. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!