Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gravity Falls (Rejtélyek...

A Gravity Falls (Rejtélyek városkája) fordított fanfiction történetét, a Reverse Fallst hol tekinthetem meg?

Figyelt kérdés
Ha van magyar oldala, azt kérném, de ha nincs, akkor legalább egy normális angol forrást kérnék, ahol a sztorit/képregényt megnézhetem. Próbáltam már a deviantart képregényt is, de ott nem lehet lapozni... Please segítsetek!

2017. szept. 13. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mivel ez egy rajongók által kitalált alternatív univerzum, így rengeteg történet(fanfiction)/képregény van hozzá.
2017. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó... :/ Legalább egyet tudnál belinkelni esetleg?
2017. szept. 13. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, válogass.

2017. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na hát ezt az oldalt már néztem, nem a legjobb, de azért köszi. Végigböngészem.
2017. szept. 13. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:

itt találtam egy magyar fanficet:

[link]

2018. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szép... (i hate gay ships)
2018. febr. 12. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
ja én is, de ebből van több... (és általában jobb minőségűek is; mintha egy bizonyos kor után "ciki" lenne oc-t írni, így a self insert-es mary sue sztorik megmaradnak a 13 évesek írói képességeinek)
2018. júl. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!