Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sakurazakából rendelnék pár...

Sakurazakából rendelnék pár cuccot, pl kitűzőt, de nem tudom hol kell feltüntetni, hogy melyiket szeretném. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Oda van ugye írva, hogy tüntessem fel, hogy melyik kitűzőt szeretném, pl B2. Viszont semmilyen helyet nem találom, hogy ezt beírhassam, illetve ha rákattintok erre a mondatra, akkor újra csak a kitűzőket dobja ki. Valaki tudna segíteni, elég fontos lenne. A válaszokat előre is nagyon köszönöm

2017. szept. 17. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a rendelés véglegesítése során van egy "Megjegyzés" rovat, erre tippelek.
2017. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem akarsz kockáztatni, akkor ott a "Kapcsolat" menü.
2017. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, de vagy kb 20-at rendelnék, akkor szerencsétlenek honnan tudják, hogy melyik az... persze lehet, hogy így van, csak én értelmetlennek tartom de ki tudja
2017. szept. 17. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Leírod a megjegyzés rovatba, hogy pl.:


Naruto kitűzök: b4, c6, h9

Dragon Ball kitűzők: g4, h3

2017. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :) remélem tényleg így kell :D
2017. szept. 17. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy meg is kérdezheted tőlük a Kapcsolat menüpontban és akkor biztosra mész.
2017. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, már írtam is nekik. Tényleg nagyon köszönöm, hogy itt szarakodsz velem :D
2017. szept. 17. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!