Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg jobb sorozat a Szolgál...

Tényleg jobb sorozat a Szolgálólány meséje mint a Westworld vagy a Stranger Things?

Figyelt kérdés

Azert kérdem mert csak a Westworld-öt láttam,igy en nem tudom megítélni.Mas oldalakon olvastam olyan hozzászólásokat,hogy csak azert lett ilyen sikeres a szolgálólany meséje mert a nők elnyomasarol szól meg,hogy szülőgépek stb.Ez nem tudom igy van-e,az viszont tény,hogy Hollywoodra a filmekre,Oscarra egyértelműen jellemző a szélsőséges liberalizmus.Ez all a háttérben vagy tényleg az ev legjobb sorozata?

Es még ott van a Hatalmas kis hazugságok díja is,három nő a főszereplő es ugye a Fargo-t meg az Aznap ejjelt is maga mögé utasította.Itt sem láttam mind harom sorozatot így nem ítélkezem.Nem vagyok hímsoviniszta félre értés ne essék,viszont érdekel,hogy tényleg a legjobb sorozatok kapják a díjakat vagy másról szól ez az egész?


2017. szept. 18. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez eléggé szubjektív. Nézz bele és meglátod.


Ha igaz lenne, amit írtál volna, akkor a regénynek már a korábbi feldolgozása is díjazott lenne, pedig az eléggé le van húzva.

2017. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*Nem beszélve arról, hogy a többi említett sorozatban is vannak női főszereplők (Westworld:Evan Rachel Wood, Stranger things:Winona Ryder, Millie Bobby Brown). Ennyi erővel akkor azoknak a díjazása is szélsőségesen liberális. Meg akkor mindené, amiben a nők nem csak valami mellékszerepet játszanak.
2017. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A Szolgalolany meséjét illetően nem a női szereplőkre céloztam,hanem magára a történetre.Azt olvastam,hogy egy erős társadalomkritika,ami a feminizmus elveit vallja.Tehat,hogy a nőket sokan csak szülőgépnek tekintik,háztartás vezetés meg a gyereknevelés a dolguk,nincs helyük komoly pozícióba es hogy ez mennyire rossz.Legalabbis úgy tudom ez a témája.

Egyébként félretettél,en nem azt mondom,hogy szélsőséges liberális tett egy sorozat/film díjazása amiben van női főszereplő.Nekem semmi bajom a nőkkel,a feminizmus alapelveivel en is egyetértek.En azt mondom,hogy az nagyon nem jo ha csak azert nyer egy sorozat emmy díjat mert az egy feminista témát dolgoz fel,holott vannak jobb sorozatok is.Nem mondom,hogy igy van mert meg nem láttam de ha igy van az nem jo.Vagy például ott van a Hatalmas kis hazugságok 3 női főszereplővel,biztosan jo sorozat meg is fogom nézni de,hogy jobb lenne az Aznap Ejjelnel vagy Fargonal?Hat nem tudom...Tehat itt a legjobbnak kellene kapnia a díjat,nem egy olyannak ami ugyan jo de nem a legjobb viszont a témája miatt amivel nagy mértékben azonosulnak Hollywood-ban az kapja meg.

2017. szept. 19. 00:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megnézni a sorozatot, az egész nagyon nyomasztó. Magával húzza az embert
2018. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Én végig szenvedtem a Szolgálólány meséjét, de kicsit sem tetszett... Lehet velem van a baj, de számomra rettentő unalmas, kicsit sem sikerült lekötnie.

Míg a Westworld (szerintem a legjobb sorozat amit eddig láttam) és a Stranger Things-et is nagyon szerettem.


Tehát számomra nem jobb, sőt... De nyilván ízlések és pofonok.

Szerintem messze nem az év legjobb sorozata.. Szóval maximum a témája miatt mondják rá, mert komoly témát feszeget.

2018. jan. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

A stranger things erősen túlértékelt sorozat.

Szerintem elég unalmas a legtöbb része,néha van 1-2 izgalmas részt.


Másrészt a történet sem egy nagy cucc,olyan,mintha az X-aktákat néznéd.Ilyen film,sorozat rengeteg volt már.

2018. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
24%
6-os válaszának annyi igazságtartalma van, mint amilyen a helyesírása!:D
2018. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Hol van helyesírási hiba?


Ez az egyéni véleményem.

Unalmas.

Ízlések és pofonok.

2018. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"...van 1-2 izgalmas részT."
2018. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja,benyomtam véletlenül egy t betűt.


Gondolom veled is megesett már,hogy félrenyomtál.

2018. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!