Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animét keresek, anime fanok! (? )

Animét keresek, anime fanok! (? )

Figyelt kérdés
NNNNyah...Sziasztok! :3 Animét keresek,eddig láttam : Vampire knight,Kamisama Hajemameshita,Brothers conflict,Diabolik lovers,Dance with devils(Ha valamit elírtam bocsi :/ ) Na.Ezekből kilehet szűrni hogy a romantikus animéket szeretem :D A lényeg az lenne hogy egy hárem anime legyen (amiben a fiúk rajonganak a lányért)és nem is tudom hogyan mondjam el...Létezik olyan amiben a csajnak elege lesz és csinál valamit,ami miatt az összes fiú kiborul és aggódni kezd?Szögezzük le nem,nem vagyok olyan beképzelt hogy én is elkezdjem magam hinni annak a lánynak akiért mindenki odavan,egyszerűen csak ez a műfaj tetszik...Tudom hogy nagyon válogatós vagyok,és nagyon sokat kérek :) Valószínűleg ilyen anime nem létezik,de ha mégis akkor azt megköszönöm.Amúgy ha valamit nem értetek,vagy nem értitek mire szeretnék kilyukadni,akkor sajnálom,csak nagyon fel vagyok pörögve :D

#fiú #anime #Vampire Knight #Brothers Conflict #Diabolik lovers #dancewithdevils #kamisamahajemameshita #odavannakegylányért
2017. szept. 20. 20:31
 1/4 D-Mano ***** válasza:

Ezzel a kulcsszóval rákereshetsz ilyen listákra a neten: "reverse harem"


Az én egyik kedvencem az Ouran highschool hostclub.

2017. szept. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 GodHand válasza:
youtu.be/2dbR2JZmlWo
2017. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sheral ***** válasza:
Hakuouki
2017. szept. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Masamune-kun no Revenge: itt minden srác odavan a csajsziért, aki mindenkit kikosaraz, viszont annyi a hiba, hogy nem konkrétan hárem-anime, de nekem bejött. Jelenleg várom a folytatást :)
2017. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!