Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki az erősebb a...

Szerintetek ki az erősebb a Narutóból? Jiraiya vs Kakashi? Valamint Jiraiya vs Itachi?

Figyelt kérdés

#Jiraiya #vs Kakashi?
2017. szept. 22. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha ugy nézed hogy jiraiya vs kakshi fél sharingannal vagy sharingan nélkül, sharingannal szerintem meg gyűlne vele a baj jiraiyanak de sharingan nélkül le győzné gondolok itt jiraiya vs pain harcra meg kakashi vs pain harcra de kakashi mint shinobi sokkal jobban megalja a helyét szerintem jiraiya vs itachi harc hát szerintem eggyenlő lene talán még itachi egy kicsit erősebb képes volt elintézni orrochimarut
2017. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz. Kakashi rengeteg mindent túlélt, talán itt is tudna győzni.


Itachi pedig szintén nehéz. Ha azt mondom, hogy Itachi nyer, akkor az olyan, mintha Jiraiyát lenézném, de ha fordítva, akkor meg Itachit becsülöm le. Mindenesetre, ha muszáj lenne tippelnem, akkor Itachi. Itachi a megtévesztés mestere, akkor és úgy verné át Jiraiyát, amikor mi sem számítunk rá. Szerintem így lenne. Mert most szemtől szemben Jiraiya erősebb. Több chakrája van, erősebb támadásai vannak, nem igazán bírná sokáig Itachi. Hamar Susanoo kéne, azt meg nem bírnák a szemei sokáig. De tudjuk milyen Itachi, nem hülye, úgyhogy túljárna Jiraiya eszén, én úgy gondolom. De, ha nem bír vele, akkor is okosan le tudna lépni a harcból.

2017. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Hát igen talan kakashi akkor lenne eggyenlő jiraiya val ha egykoruak lennének mind2 erős itachi mint ahogy lehett látni erősebb kakashinél vagyis genjutsu-ban simán le veri oke mondjuk azt hogy itachi taktikus ezért győzne mig jiraiya erő és chakra kakshi pedig a kettő közt van
2017. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már megint értelmetlenül fogalmazol, 48%-os, de ha jól értem, amit mondasz, akkor Itachi azért nem csak genjutsuban erősebb Kakashinál. Jóval gyorsabb és rafináltabb nála és Kakashinak is és Itachinak is hamar elfogy a chakrája, így ez az előny nincs meg Kakashinak. Kakashi sem tud nagyon durván erős támadásokat kivitelezni és Itachi sem, de mivel Itachi aljasabb, így ő van előnyben. Kakashi tud meglepetést okozni, szóval érdekes harc lenne ez kettejük között, de igazából ez nem is elméleti kérdés, Itachi meg tudta volna ölni Kakashit, aki nem is értette, hogy miért nem tette. Így erre a kérdésre a válasz benne is van az animében; Itachi erősebb, mint Kakashi.


A Kakashi vs Jiraiya meg a Jiraiya vs Itachi harc csak elméleti kérdés és nem tudni, hogy mi lenne a vége, igazából bármi lehet, mindkettő győzhet, attól függ, hogy ki írja meg a csatát. Ha egy Itachi fan, akkor Itachi nyer, ha egy Jiraiya fan, akkor Jiraiya nyer. Én Itachira voksolok, mert szerintem ki tudná játszani Jiraiyát.


Engem igazán egy Gai sensei vs Itachi küzdelem érdekelne. Na, az már másik kategória. :D Sokan azt mondják, hogy Gai nyerné ezt, de igazából Itachi mivel nem hülye, 2 dolgot tenne: 1) még a harc legelején genjutsuba ejti Gait, mielőtt az kinyitna egy kaput is, 2), ha ez nem sikerül, akkor lelépne még időben.

2017. szept. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dragon7 ***** válasza:
0%

Jiraiya VS Kakashinál szerintem Kakashi nyerne.

Jiraiya VS Itachinál pedig biztos hogy Itachi.

2017. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnél Jiraiya, a másodiknál Itachi
2020. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!