Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Kerestem egy csomó helyen az UN-GO magyar feliratát de nem találtam valakinek megvan?

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, Un-Go, inga

09-23 18:17  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Cremaster nevű felhasználó válasza:

Animeaddicts-on fent van.
[link]

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 09-24 13:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi

# 2/2Időpont 09-26 14:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy a régi magyar dalok közül egy csomó csak külföldi dalok átirata, és mégis úgy tűnik, mintha az együttesek a sajátjaikként adták volna elő? Fizettek egyáltalán..
Instagram, angol nyelv visszaállítása? Nagyon idegesítő hogy egy csomó alkalmazást magyar nyelvűvé alakítanak közöttük az Instagramot is.
Ki a tv shopok unnepelt sztraja aki, mar a magyar upc reklamban is elkerul karottaek mellett? Oregember, nagy fulekkel es egy csomo fuxszal. Esetenkent hors? Horse? Neven fut
Az amerikai The Eagle c. filmbe hogy került egy csomó magyar színész?
Hol találok Ls-2125 varrógép magyar nyelvű leírását? Vagy ha megvan valakinek elküldené nekem email be? Egy csomo funkciót nem tudok használni.
Honnan lehet ingyen egy csomó animét magyarul, vagy magyar felirettal letölteni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu