Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok az egyetlen...

Csak én vagyok az egyetlen lány, aki nem a helyes fiúk miatt nézik/olvassák a filmeket, sorozatokat/könyveket?

Figyelt kérdés

Elsőre néhányatoknak biztos furcsa lesz a kérdés, de igen, vannak ilyenek.

14 éves vagyok, nyilván inkább a tini korosztályról lenne szó.


Mégis mi a jó abban, amikor valaki egy helyes fiú miatt néz egy filmet, sorozatot? Jó, nem azt mondom, hogy legyen minden főszereplő ronda, de ne egy fiú miatt legyen az az élete kedvenc sorozata.

Vegyük pl a Teen Wolf 3. évadát. Igen, meg kell hagyni abban tényleg minden srác baromi helyes, de én nem azért nézem, hanem a története miatt, mert engem az érdekel.


Nem tudom, engem idegesítenek azok a lányok, akik csak ülnek a képernyő előtt és nyáladzanak Dylan O' Bryan képére, közben meg nem is érdeklik hogy miről szól az egész sorozat.


Persze ilyen enyhe dolgok még elmennek szerintem, hogy "ő a férjem/crushom", meg shippelések, egyéb rajongások, de az, hogy valaki azért néz valamit, mert milyen jó pasi van benne, azon már néha kiakadok.


Bár lehet, hogy én vagyok a béna, hogy még nem érdekelnek ennyire a fiúk. Ez van, ezt döntsétek el ti.

(mondjuk én a könyvekben/filmekben/sorozatokban kifejezetten nem bírom a romantikát. Nem azt mondom hogy hányok tőle, de nem szeretem, ha az egész dolog arról szól. Lehet hogy az egész ezért van :$)


Nektek erről mi a véleményetek?

(bocsi, ha rossz kategória)


14/L



2017. szept. 23. 23:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
(bocsánat, most veszem észre hogy teljesen rosszul írtam Dylan nevét. Kérlek ne öljetek meg :D)
2017. szept. 23. 23:55
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
A lanyok benak, teljes mertekben egyetertek. Egyik nap hugommal jatszottam es amig en egy brutalkiraly urhajot raktam ossze legobol o egy bena hazat postaladaval meg wcvel. Aztan azon agonizalt, hogy nem tudja mibol legyen a torta a poni szuletesnapjara. Kenytelen volt benyulni a warphajtomuvem egyik energiacellajat. Rohadt poni remelem meghalt sugarmergezesben. Szal jah amig a lanyok babaznak meg cuki tinifiukra nyaladzanak, addig a fiuk terdig gazolnak a belekben es naprendszereket igaznak le. Kerdem en, melyik a menobb? 24F
2017. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2017. szept. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem te vagy az egyetlen! Viszont ez teljesen normális, elvégre emberből vannak főleg ebben a korban.. :)
2017. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem sem normális ha csak a pasi miatt néznek egy sorozatot. Viszont tény hogy sokat hozzá tud adni egy dögös pasi aki ráadásul jó karakter is, hiszen tudjuk hogy a szereplők személyisége az egyik legfontosabb a sorozatokban könyvekben filmekben. Hiába jó a történet ha nincs egy jó karakter sem. Pl a Teen Wolfhoz nekem is nagyon sokat adott Styles vagy Derek karaktere és bevallom sokszor olvadoztam a tévé előtt 😂 Persze nem néztem volna a sorozatot ha a történet nem ennyire jó;)
2017. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2017. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez igaz en sem azert nezem hanem mert terszik a tortenete azt nem mondom h nem helyesek benne mert azok de nem azert nezem
2017. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sosem értettem azokat, akik tudnak úgy nézni egy sorozatot, hogy nem is érdekli őket a történet, hanem csak azért nézik, mert mittudomén milyen szexi pasi van benne.

A legtöbb sorozat tele van helyes pasikkal, de aki csak emiatt nézi őket.. Bevallom, a Teen Wolfban is megannyi jó pasi van, de én se azért néztem a Teen Wolfot, hanem mert megfogott az egész történet.


Mondjuk én szerintem egy ilyen embert sem ismerek, aki azért nézne valamit, mert helyes benne a pasi. :D


14/L - na ezt se tudom miért írom ide -

2017. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Gossip girlt fejeztem be most(baromi jó) és nem a fiuk miatt néztem bár azért Chuch a végére elég jó pasi lesz ahhhhh
2018. jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Nem te vagy az egyetlen de én inkább a fiúk miatt :)

Vagyis a legtöbbször nem... Imádom Dylan O'brien-t meg Thomas Sangster-t, miattuk nézem folyton a Teen Wolft meg az Útvesztő filmeket. De engem a sorozat is érdekel nem csak ők. Szóval ez egy nehéz kérdés...

2018. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!