Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor véget ér a SurvivorHun...

Mikor véget ér a SurvivorHun 2017 c. adás, mit nézhetek majd a jövőben, amely szintén a kedvenc sorozatommá fog válni, mint ez a nagyszerű adás az RTL klub csatornán?

Figyelt kérdés
Lesz valami hasonló, esetleg nem idegen nyelven, hanem magyarul szerencsémre? Ajánlana valaki valami hasonló kaliberű túlélő, vagy stratégiai, vagy ehhez hasonló játék sorozatot?

2017. okt. 7. 01:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
csak ironizálsz, ugye?
2017. okt. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretem, nekem nagyon tetszik, most is azt nézem, a részeket, amikről a munka, meg alvás miatt lemaradtam =D
2017. okt. 7. 02:37
 3/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
8%
Perverz vagy....
2017. okt. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi a gond azzal, hogy élvezetet lelek egy menő sorozatban, ahol a legtöbb ember megmutatja mire képes, és milyen nehéz a nyers világban megmaradni?
2017. okt. 7. 04:04
 5/12 A kérdező kommentje:

Mi a gond azzal, hogy élvezetet lelek egy menő sorozatban, ahol a legtöbb ember megmutatja mire képes, és milyen nehéz a nyers világban megmaradni?

Tudni kell, hogy eddig nem igazán néztem TV-t, meg semmi egyebet, mert szerintem most is sok a felesleg benne. De végre találtam egy a jelen időben zajlódó számomra érdekes műsort, és ezzel baj van? Miért? =D

2017. okt. 7. 04:08
 6/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
Hogy nem menő, és az egész cucc mű...a szereplők meg orbitálisan rosszak :D
2017. okt. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Azért jó lenne, ha egyesek a véleményüket nem tényként közölnék, mert az még mindig csak egy vélemény.

Sokan szeretik a műsort, mert jó.

A szereplőkkel sincs semmi gond, van, amelyik normális, van, amelyik nagyon idegesítő. Ez egy ilyen műsor. Ha nem tetszik, ne nézd!

De ha nem nézed, akkor meg ne alkoss véleményt olyasmiről, amit nem is ismersz!


Hasonló műsor nem nagyon van sajnos.

A napi játékokat lehet követni, az engem pl nem köt le.

Vagy hétvégén a Sztárban Sztár, vagy az X-faktor.

2017. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
éjjel nappal budapest Valóvilág meg az ilyen ganék.
2017. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
7es te sem mersz nevet vállalni az mellé hogy te ezt szereted szal szerintem ez kb ennyit is jelent....ez nem vélemény ez tény hogy ezek orbitális nagy szarok:DDD
2017. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

????


Nem igazán találom az összefüggést a mondataidban...


Nevet vállalni? Miért is?

Ez egy névtelen oldal.


Én szeretem, leköt arra a napi egy órára, ennyi a célja.


Továbbra is csak a te véleményed.

Ha tény lenne, akkor senki nem nézné.

Ezek szubjektív dolgok, emberi ízlés tekintetében semmit sem jelenthetsz ki tényként.

Más meg az éjjel-nappal budapestet isteníti, na én meg abból nem néznék meg egy percet sem, ettől nekik még bejön.

2017. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!