Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca 7. évad utolsó...

Trónok harca 7. évad utolsó rész. Miért nem halt meg Jaime Lannister?

Figyelt kérdés

Nagyon örülök hogy nem halt meg!!!

De nem értem, hiszen Cersei kiadta a parancsot a Hegynek hogy ölje meg... hogyhogy megtagadta?

Köszönöm a válaszokat!



2017. okt. 9. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Jaime azt mondta: - Akkor add ki a parancsot!

Cersei sokáig nem szólt semmit, aztán intett a fejével.

Én ezt úgy értelmeztem, hogy "hagyd elmenni!"

Gondolom a Hegy is... :D

2017. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez oké is lenne viszont ujranéztem és a Hegy a bólitás után húzta ki a kardját! Ezért nem világos :s
2017. okt. 9. 23:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz, közben én is újranéztem, másodszorra inkább úgy tűnik a Hegy tudta, hogy Cersei nem gondolta komolyan.
2017. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Blöffölt szörszi
2017. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Istenem ez de szar volt. Cersei-nek már nem szabadna életben lennie. (És Jaime-nek sem nagyon)


Hihetetlen hogy a sorozat készítői fosnak megölni már szereplőket...


Annyira az kellett volna legyen az évad vége, hogy Jaime megöli Cersei-t. Nézni fogom a 8. évadot, mert 6 rész az már csak 6 rész, de sajnálom hogy így elkúrták a sorozat végét.

2017. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Láttam vegig a sorozat osszes reszet, es most elolrol nezem. Persze hogy jamie nem fog meghalni, o az egyik legjobban kidolgozott karakter az egesz sorozatban. Szerintem amugy az lesz,hogy atall mint tyrion. Nem valo o cersei melle.
2017. okt. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:

Ez a sorozat elvileg pont arról szólna, hogy kicsit jobban hasonlítanak a karakterei a való életre és más sorozatokkal ellentétben (és a való élethez hasonlóan) itt is bárki bármikor meghalhat. (Persze ez csak egy dolog a sok közül. Itt a karakterek is kevésbé meseszerűek viselkedésben)


Mint hogy téged vagy engem is holnap elüthet egy busz, akármilyen jó karakterek is vagyunk.

2017. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5:

Ezeket a Lannister-eket azért nem merik kiírni mert gyakorlatilag ők nyújtják a legjobb alakításokat a sorozatban, és az ő karaktereik a legösszetettebbek (Tyriont is beleértve). Ha nem lenne Cersei, nem lenne feszültség. Jaime pedig még nem ért a karakterfejlődésének a végéhez, dramaturgiailag baklövés lenne idő előtt kihúzni.

Persze, abban igazad van, hogy őket is ugyanúgy meg lehetne ölni, csak az a helyzet, hogy az a minőség rovására is menne, mert ha őket kiírták volna, az

(még nagyobb) színvonaleséssel is járt volna.

Tyrion karaktere például a 4. évad végén teljesedett ki, ő már rég meghalhatott volna, csak hát őt meg már úgy megkedvelte a közönség, hogy nem merik megölni.

Egyébként furcsa, hogy pont a Lannister-eket mondod, ennyi erővel Daenerys is meghalhatott volna már. Simán elárulhatták volna azok alapján amiket tett.

Állandóan azt hangoztatja, hogy neki önszántukból hódoltak be az emberek, és azért követik, mert szeretik őt, de azért a "ha nem hajtasz térdet, meghalsz" kijelentések elég sűrűn elhagyják a száját, szóval, simán szervezhettek volna akár ellen is árulást.

Nem ezekkel kúrták el a sorozat végét, hanem a sok logikátlan és teljesen abszurd jelenettel (6. rész tele van ilyenekkel) jelenettel, mostanra már a csatákban se mernek megölni senkit...

2018. okt. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!