Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért van ennyi / ekkora...

Miért van ennyi / ekkora eltérés a mangában és az animében (Boruto:Naruto)?

Figyelt kérdés

Csak egy animét nézek , annyira nem is szeretem az animéket , de ez az egy valamiért megfogott . Az anime címe ( mint ahogyan a címben is említettem ) Boruto:Naruto Next Generations. Minden szerdán megnézem magyar felirattal az új részeket , a Naruto Shippuudent is végignéztem , szóval benne vagyok az ilyen dolgokba :) . Viszont beleolvastam a mangába is , és szinte teljesen más a története . Benne van a mangasorozatban a Borutonak a filmje , az is átírva (elég lényeges változtatások vannak a mangába) , aztán pár azutáni jelenet , ami az animében egyáltalán nem szerepel (még) és ami az anime-sorozatban van , az a mangába egyáltalán nincs .

LINK : [link]

Miért van ilyen mértékben eltérésaz anime és manga között ?

És a 2 ,,világ" (a történet univerzuma) között melyiket kell hivatalosnak tekinteni ?

(A mangában történteket vagy az animében történteket , mert lehet , hogy ütik egymást)



Előre is köszönöm a segítséget !



2017. okt. 13. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a manga havi megjelenésű, így eredeti történeteket kell írniuk az animébe. Ugyanaz a kettő, csak hiába állnának neki feldolgozni a mangát, ha pár hét alatt (nem tudom eddig hány fejezet jelent meg) beérnék. Így megírják kvázi a manga előzményeit, majd pedig ha lesz elég alapanyag, felveszik annak a fonalát.
2017. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ !
2017. okt. 13. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre már válaszoltak, szóval én már csak azt tenném hozzá, hogy Kawaki egyáltalán nem azt mondta, hogy 'Gondoskodom róla, hogy találkozz a hetedikkel.' Hanem azt, hogy 'Téged is a hetedik után küldelek.' Ami nem azt jelenti, hogy meghalt, lehet csak elzárta egy másik dimenzióba, vagy ilyesmi. Az egyik kérdésnél például azt írták, hogy Kishimoto azt mondta, Naruto nem fog meghalni.
2017. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy van szerintem jo egy ilyen felvezetés addig is megy valami de egy kicsit el húzták már... Reménykedtem benne hogy a sumire és a sarada fejezetel le zárul de NEM! :// amugy ha olvasod a mangát akkor feltűnt mar bármely olyan karakter akik az animeben van? Pl sumire vagy iwabe? Nem akarom elkezdeni mert nem akarom le lőni magamnak a storyt de erre kiváncsi vok hogy fel vannak tüntetve a mangában
2017. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy Naruto nem biztos , hogy meg fog halni , interjúkat is néztem kishimoto-val (Mármint nem Kishimotóval együtt néztem az interjúkat , hanem őt :D) . Az is lehetséges , mivel a párhuzamos univezumok is szóba kerültek , hogy elküldte Naruto-t egy másik dimenzióba . Kawaki nagyon erős , pont olyan tetkó volt rajta , mint Boruto-n , amit Momoshiki-től kapott :D . Aztán meglátjuk . Mangát nem nagyon olvasom , mert félek a spoilerektől :D Animébe élvezetesebb , mert a mangában minden 10 mp-ben kell klikkelni egyet a következő oldalért , a harcjelenetek pedig iszonyúak :D . Egy kicsit amúgy Boruto el van túlozva azokkal a jutsukkal , miközben még genin sincs meg :D .
2017. okt. 15. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen de ha megnézed hogy se narutonak se sasukenak nem volt rendes edzése mivel árvák lettek meg emlékez vissza egyedül nejinek volt rendes kiképzése amitől o volt a legerosebb gennin
2017. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ezt értem , csak úgy magyarázták a ,,titkos találkozón" , hogy az újabb generáció sokkal gyengébb , mivel nincsenek háborúk és hiányzik a küzdőszellem . Amúgy van olyan oldal , ahol kibeszélhetjük a Boruto-t többi magyar rajongóval vagy ilyesmi ? :D
2017. okt. 15. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!