Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek lehetnek ezek az animék?

Melyek lehetnek ezek az animék?

Figyelt kérdés

Kb. 2004-2010 között láthattam őket -még gyerekként-, ha ez segít. Mivel az akkori önmagamnak a vetítési időpontok késők voltak, így néhány részt láthattam belőlük, de próbálom a legjobb emlékeim szerint leírni őket.


1. (Ennek örülnék talán a legjobban, ha valaki tudná a címét):

Ha jól emlékszem egy középkori-misztikus világban játszódik, a főszereplője egy fiatal boszorkány/varázsló lány, valamint egy kicsit félős lovag (???). Egy idő után össze is jöttek.


2.:

Egy lány a főszereplő, aki egy artista csapatba szeretne bekerülni. A szülei is azok voltak, csak meghaltak.


3.:

Szintén egy lány a főszereplő, de egy kicsit "sci-fi" hangulata is volt. A témából adódóan a jövőben játszódhatott, különböző bolygókon (???), emberek és nem emberi lények (~más-más fajú űrlények) ellen versenyeztek. Ő volt a pilóta, egy srác meg a járművük ágyúit kezelte, mert lőni is lehetett az ellenfelekre. A lány tudta, hogy a csapat kapitánya/edzője az apja, de ő nem ismerte a lanyt.


4.:

Japánban játszódik, a főszereplő egy démon(???), hosszú fehér hajjal meg vörös ruhával, és egy kb. ember nagyságú karddal.


Tényleg hálás lennék. :) Nem vagyok nagy animés, inkább sorozatokat nézek, de ezek tetszettek volna az 1-2 látott rész alapján, ha tudtam volna őket nézni.



2017. okt. 15. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Slayers


2. Kaleido Star

2017. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A negyedik az Inuyasha jutott még eszembe :D De nem biztos, hogy az.
2017. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 4. biztos, hogy az Inuyasha, az 1. szerintem is a Slayers, a többit sajna nem ismerem, de remélem megtalálod őket!
2017. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az 1., 2. és 4. ezek azok, köszönöm. :)
2017. okt. 15. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Harmadik anime: Miszisz Sztárvárszné. "Luk, én vagyok az apád." (A csaj pedig a Luk.)
2017. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 3. szerintem a Blue Gender.
2017. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a harmadik az 'Oban csillagfutama'... vagyis 'Oban Star Racers' :)
2017. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, az Oban lesz az. :D Az utolsó 2 válaszolónak is köszönöm a segítséget.
2017. okt. 21. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!