Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez miről szól nem értem?

Ez miről szól nem értem?

2017. okt. 22. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy film jelenet ebből a filmből:

[link]

2017. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki valaha meg szeretné nézni ezt a filmet (Ütközések), az ne olvasson tovább.


SPOILER következik!!!

A jelenetnek több előzménye is van. A pisztolyos fickónak üzlete volt, amelynek a zárát az a férfi javította, akitől követeli a pénzét, mert betörtek hozzá és mindent tönkretettek, miután a szerelő javította az ajtózárat.


Két szál folyik össze.

Van a boltos fickó, aki meg akarja védeni az üzletét, több fenyegetést is kap, mert Ázsiából jött, többen egy lehetséges terroristának tartják, de közben látjuk, hogy a családjával csak boldogulni akar, semmi ilyen szándéka nincs. Viszont a lányával elmennek venni egy pisztolyt és töltényt, ahol a fegyverboltos szándékosan nem mondja meg a lánynak, hogy az általa választott töltények vaktöltények. Ezután betörnek hozzájuk, és a boltos a szerelőt hibáztatja mindenért, ezért elmegy hozzá.


Közben a szerelőnek van egy lánya, aki fél sok mindentől, de az apja ad neki egy láthatatlan kabátot, amelyről azt mondja, hogy megóvja mindentől. A kislány elhiszi, és bátrabb is lesz tőle.


Szóval a jelenetben a pisztolyos férfi követeli a pénzét a szerelőtől (azt a kárt, ami a betöréssel érte őt), vagy különben lelövi.

Ekkor szalad oda a kislány, aki azt hiszi, hogy az apját meg kell védenie, hiszen már nála van a láthatatlan kabát, és így az apjának baja eshet.

Így a kislányt lövi le a boltos, de mivel vaktölténnyel lő, így a kislánynak nem lesz semmi baja, így a kislány "jogosan" hiszi azt, hogy a kabát miatt nem lett semmi baja.


SPOILER


Bocsánat, ha tévedtem valamiben, már régen láttam, és bocsánat azért is, ha nagyon szájbarágós lett.

2017. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi h szóltál, nem olvasom el amíg meg nem nézem
2017. okt. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!