Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Neked mik a benyomásaid,...

Neked mik a benyomásaid, véleményed a Paranormal Activity című filmről?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy egyesek nagyon durvának találják, volt,aki pszichológushoz is járt miután megnézte.


Én nem láttam a filmet, nem is tervezem megnézni, mert nagy félelmeim a szellemek/démonok, csak érdekel, hogy rátok milyen hatást tett mentálisan,lelkileg ez a film.



2017. nov. 8. 11:36
 1/7 anonim válasza:
ez egyénfüggő, én személy szerint horror mániás vagyok, 11 éves koromban láttam talán először, nem volt nagy szám. később persze megnéztem a többi részét is, de semmi olyan nincs benne, amitől mondjuk pszihológushoz kéne járni, de ha érzelmileg instabil vagy, vagy nem bírod az ilyeneket akkor tényleg ne nézd meg. rám semmi hatást nem gyakorolt, nevettem egy jót, mert számomra elég abszurd az egész és kikapcsoltam a végén. mondom ezeket úgy, hogy egyébként lány vagyok. :D a lányok meg általában nem bírják az ilyeneket.
2017. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Februárban láttam, egy pár hónapig nem tudtam aludni, meg nappal is ha egyedül voltam otthon féltem. Még mostanában is eszembe jut néha főleg elalvás előtt a sötétben.
2017. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A nagynéném is kislámpánál alszik amióta megnézte. Akkor tényleg durva lehet a film.


#2, Csak egy részét láttad? Megbántad, hogy megnézted?

2017. nov. 9. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy megbántam, csak az első részt láttam.
2017. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
1-es vagyok, mint mondtam, egyenfuggo, kinek mi, nekem semmi extra nem volt, nevetseges szamomra az egesz
2017. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kifejezetten gyenge horrorfilm. Sok benne az időhúzás, silányul van felépítve a film. Nekem nem tetszett de kinek mi. :)
2017. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem bírják a horrort és beképzelik maguknak, azok nyílván ne nézzék meg ezt a filmet, de aki nem az a beképzelős rosszat álmodos típus annak kifejezetten gagyi lesz. Tapasztalat. Mondjuk persze vannak benne ilyen jumoscare-ek amiken hirtelen megijedsz de nem jársz miatta pszihológushoz. Maga a story nem ijesztő.
2017. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!