Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mennyire tetszett a...

Kinek mennyire tetszett a Jégvarázs, cimu mese? Melyik szereplő a kedvencetek? Szerintetek lesz második rész?

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2019. novemberében lesz 2. rész. A lányom nagyon szereti, 5 éves és Elsa a kedvence.
2017. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Én nem estem hasra tőle. Egyszer nézhető, de nem értem, miért ezt nézik meg többször egymás után a kislányok, vannak ezerszer jobb Disney hercegnős mesék is.

A második részt, úgy tudom, már bejelentették, úgyhogy lesz.

2017. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

én is hiába nézetek a kislányommal más disney rajzfilmet,max 10 perc és jégvarázst akar.


a véleményem meg,hogy a többi disney rajzfilmhez képest számomra nagyon gyenge.

ha jól emlékszem még az sem derül ki belőle,hogy elza miért félisten,vagy x men.

plusz az érzelmi reakciók sem szimpatikusak,hogy a szülei elkülönítik,mikor kiderül,hogy mutáns.

aztán pedig a világgá menetele sem logikus,ahogy az sem szimpi,hogy rátámad a húgára amikor az elmegy hozzá.

egyedül a let it go,legyen hó nóta sikerült benne igen jóra.

a vaiana sokkal jobban teszik.

2017. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

29 éves fiúként az egyik legnagyobb kedvencem a Jégvarázs. Szerintem bitang módon tele van mélyreható érzelmekkel, miközben a története nagyon egyedi és nem szokványos jó-rossz harcról szól.

Elsa képességével kapcsolatban: szerintem pontosan azért nem lőtték le, hogy legyen mihez nyúlni a 2. résszel.

Egyébként hozzáteszem, hogy kicsit gyermekpszihológiába beleásva magamat sok más animációval együtt én nem tartom mesének vagy klasszikus mesének. Nem hiába teszik rá a korhatárt. Nem azt mondom, hogy egy értelmesebb gyerek ne nézhetné a szülőjével. De nem egy régi vágású rajzfilm és a drámai érzelmeket inkább az idősebbek élik át jobban. Én ezért is szeretem nagyon.

2017. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Véleményem: Gyönyörű mese, szépek a grafikák, a dalok fülbemászóak, és maga az alaptörténet pedig nem egyszer siratta meg a felnőtt ismerőseimet😂

Kedvencem: Általában a komoly és a vicces szereplők jönnek be, ebben az esetben ugye Olaf, és Elsa.

Második rész lesz👉2019.november 27.

Valamint nem tudom hallottál -e róla, de 2015-ben kijött egy 7 perces kisfilm, valamint 2017-ben egy 21 perces is. 11/L

2018. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!