Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Véleményem szerint 4 fajta...

Véleményem szerint 4 fajta manga alapján készült élőszereplős film van: Nézhetetlen kategória, Rossz, Egész jó, és Kötelező darab. Véleményetek szerint a következő három film melyik kategóriába tartozik? Oldboy 2003, Oldboy 2013, Attack of titan?

Figyelt kérdés

Akit érdekel a négy kategóriába miket tettem, az olvassa tovább!


Nézhetetlen: Dragonball: evulúció, Death note 2017

Rossz: Utolsó léghajlító

Egész jó: Death note drama 2015

Kötelező darab: Death note 1 - 3 2006 - 08, Rurouni Kenshin 2012 - 14.

Vlaszokat köszönöm!



#kategória #Oldboy #mangafilm
2017. nov. 14. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Oldboy 2003: Kötelező darab

Oldboy 2013: Rossz

Attack of titan: Ezt nem láttam még sajnos.

2017. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti 2003-as Oldboy - imádom, a te kategóriádban simán kötelező, de ez nem pontos, mert többszörösen veri azokat, amiket te oda raktál.
2017. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem Attack On Titan akarna lenni? Bocs nem kötekedésből...
2017. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Másodiknak üzenem: még nem láttam az Oldboyt, de most már tuti, hogy megnézem!

Még jöhet! Egyébként még írhattok kategóriákba más live actionokat, leginkább a Kötelező darabba!

Köszi!

:)

2017. nov. 14. 17:45
 5/8 A kérdező kommentje:

Harmadiknak: bocsánat, csak sok helyen Attack of titannak írják. Soka animét láttam, de az Attack on titanban nem vagyok jártas, csak egy rész láttam (ami viszont nagyon tetszett, úgyhogy mihamarabb pótlom a lemaradást.)

Köszi!

2017. nov. 14. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Habár nem értek egyet a listáddal, javításképp pedig Az utolsó léghajlító (egy nagy megszégyenítése nemcsak az alapműnek, hanem az egész filmiparnak) messze nem manga, amiből készült, ha megpróbálnám így besorolni, a 2003-as Oldboy a "Kötelező darab" felett, Aot úgy a "Nézhetetlen" és "Rossz" között az előbbi javára, 13-as Oldboy pedig párral a "Nézhetetlen" alatt van. Saját szavakkal pedig, Oldboy a koreai filmek egyik csúcsa, abszolút kötelező darab. Viszont elég más a film, mint a manga, szerintem jobb is, tehát ha a mangát olvastad, akkor is mindenképpen ajánlom megnézni. Egy biztos, az általad említett filmek a közelébe sem érnek. AoT, hát jó, nyílván egy nagy vicc, de 1-2 jelenet fogyasztható volt. 2013-as Oldboyt pedig inkább elfelejteném, ha tudnám. Én általában próbálok pozitívan hozzáállni egy filmhez, mielőtt megnézem, legyen az bármilyen szemét, de ehhez már ennyit sem tudtam, mert teljesen szükségtelen, senki nem kérte ezt a remaket, nem kell mindent amerikanizálni, csak a 2003-as film nevét sérti. Nézhetetlen, legalja minőségű, agyonbutított hulladék.
2017. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. nov. 14. 18:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Még leírnátok, hogy a Ghost in the Shell melyik kategóriába tartozik?
2017. nov. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!