Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megtudnátok mondani mi a film...

Megtudnátok mondani mi a film címe?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje keresem és örülnék ha végre megtalálhatnám mert érdekel. A filmről: Még anno gyerekkoromban kezdtük el nézni édesapámmal, nem ezt a filmet de ő elaludt közben és utána ez kezdődött. Nos a lényeg ami megmaradt. Volt egy lány egy színésznő és azt hiszem egy filmet forgattak egy régi hotelben. A hotelben még jó pár évvel ezelőtt egy őrült férfi "istennek" képzelve magát brutálisan megygyilkolta az ott lévő vendégeket. A lány pedig miközben ott van, felelevenedik benne a történet. Ha minden igaz van benne egy baba is, aki folyamatosan azt hajtogatja a lánynak hogy mi egyek vagyunk! A baba egy kislányé volt, akit utolsóként szúrt le a gyilkos és halála előtt a babát szorongatta, a vére pedig belefolyt a babába... A színésznő lány pedig egyre jobban kezd bekattanni.


Oké, tudom hogy így elég gagyi, de akkor nagyon megijedtem tőle s szeretném újra megnézni, most már normálisa. Ha lehetőségem van rá! Szerintetek melyik lehet ez a film? Nem is tudom kb 10-12 éve "láttam".

Köszönöm hogy elolvastátok és az esetleges válaszokat!



2017. nov. 14. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez biztos nem az, de elég hasonló:


Finders Keepers


[link]


Kiírtott család, baba, kislány.

2017. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt egy másik hasonló:


Reinkarnáció

[link]

2017. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindjárt megnézem, köszönöm :)
2017. nov. 14. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul a Reinkarnációban tényleg filmet forgatnak egy hotelben, elég gyanús. Csak japán film. Nem tudom a tied az volt-e.
2017. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez az! Nagyon szépen köszönöm. Már nagyon kerestem. Mond, te honnan ismersz ilyen filmeket, mármint ez nem annyira ismert,szerintem...
2017. nov. 14. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a filmet, csak rákerestem a Google-ben.
2017. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!