Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett az...

Nektek hogy tetszett az American horror story 7. évada?

Figyelt kérdés

Szerintem nem volt rossz,viszont sokkal jobbra számítottam.Amikor elkezdtem nézni érdekesnek tűnt,érdekelt hogy mit hoznak ki belőle.Az elején elég nehezen indult be,de mindig arra számítottam,hogy majd az évad végére megtetszik,de sajnos nem így lett.Szerintem eléggé átgondolatlan volt az egész,egyszerűen már nem lehetett követni hogy ki kivel van.Az évad témája tetszett viszont nem igazán illett bele ebbe a sorozatba.

Szerintem az évadzáró is elég gyenge lett,túl egyszerűen zárták le,és befejezetlennek tűnt.Kai is nagyon idegesítővé vált az évad végére,pedig az elején nagyon érdekes karakternek tűnt.Szóval ez az évad számomra átlagos volt,nem volt benne semmi extra.És ti mit gondoltok?



2017. nov. 18. 18:20
 1/5 anonim válasza:
Szerintem meg átlagon aluli volt ez az évad, nekem nem tetszett. Többre számítottam de sajnos más sorozatoknál is megfigyelhető ez.
2017. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nagyon tetszett.

Ez az eddigi legkomolyabb témájú évad. Pontosan eltalálták a feministákat vele. Én is az vagyok, úgyhogy engem is. Kellett hozzá háttér ismeret, 1-2x gugliztam is. Jó volt végignézni Kai szellemi leépülését. Utáltam őt, de mindeközben érdekes volt a karaktere, arról nem is beszélve, hogy Evan Peters egy zseni. Nélküle Kai nem biztos, hogy Kai lett volna. Az első 3 részben "kedveltem" aztán nem. Aztán amikor jött Bebe és kiderült, hogy Kainak az a célja, hogy szabadjára engedje a nők haragját, úgy éreztem, hogy ez még jó is lehet aztán bumm NOPE. Egy igazi psycho p*cs lett.

Tetszett ez az egész kisujjas dolog. Megvolt a maga hangulata.

Sajnáltam, hogy Emma Roberts csak ilyen kevés ideig szerepelt. Sarah Paulson (Ally) sikongatásai tényleg idegtépők voltak, de a végére meg lehetett szokni, na meg ugye már nem is volt fóbiás. Az évád végére nem tudtam eldönteni, hogy most ki mellett is áll végülis, kinéztem volna, hogy Kai mellett, Oz miatt. Ivy-ról nekem már akkor lejött, hogy rosszban sántikál, amikor ő egyszerűen nem félt és teljesen nyugodt volt. Oz...nos ő az, akiből nem hoztak ki túl sokat. Sajnáltam, óriási traumákat kellett átélnie. Durva volt, hogy Ivy nem akarta Oz-t akkora szenvedésnek kitenni, hogy Ally meghaljon, erre megölte Ivy-t. Winter pozitív volt, bár ő sem mutatott túl sokat. Vincent-ből több kellett volna. Beverly-t csodálom, hogy túlélte.

Az évád nagyon jó volt, durva, hogy sok embernek nem tetszik. Ez a Zodiákus dolog is eszméletlen volt. Egy teljesen új teóriával előállni nem lehet könnyű dolog. Na meg az, hogy a szülei hulláit fent tárolták a szobában. HIHETETLEN.

Ha gondolod írj rám, szívesen beszélgetek az évadról 😊

2017. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nektek nem jutott eszetekbe, hogy Ally egy boszorkány lehet? A legutolsó jelenetet többször is megnéztem és egy gyülésről beszeltek a fiával ahol erős, befolyásos nők lesznek. A legvégén mikor belenéz a tükörbe felveszi a kapucniját és mintha csak elsuhanna nem lépne. Nem tudom, hogy ezt csak én gondolom-e túl vagy ez az igazság. Szerintetek?
2018. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ckzszs válasza:
#3 Ezen én is gondolkodtam, de nekem az jutott eszembe, hogy létre hozott egy feminsta szektát.
2018. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett. Az elso par resz nem, de azt hiszem 4 resz utan nagyon beindult, izgalmas lett + a temaja is erdekelt, mivel politika. :D
2018. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!