Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most mivan? Ezt nem értem

Most mivan? Ezt nem értem

Figyelt kérdés

Az Annabelle 2 c. filmben ugyebár megtudjuk, hogy az árva lány öli meg a szüleit felnőttként a film első részében.

De ugyebár a lányt a film 2. részében, megszállja a démon.

De akkor hová tűnik a szóban forgó démon ? Most akkor ő marad továbbra is a babában ? És ha igen, akkor miért várt újabb 12 évet, csak azért, hogy megölje az örökbe fogadó szüleit ?

Kicsit kesze-kusza lett ez a film.



2017. nov. 23. 00:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem.

Azért vannak a filmek, hogy megvitassuk a felmerülő kérdéseket, ezzel kapcsolatban kedves válaszoló.

Ha szar napod van, akkor ne kommentelj hülyeségeket :)

2017. nov. 23. 11:31
 2/2 anonim válasza:
Van ugye az Annabelle creation ami a sima Annabelle előtt játszódik időrendi sorrendbe. Na annak úgy van vége, hogy a kislányban marad a démon, tehát már nincs a babában. Azután a kislányt örökbe fogadják, aki majd sok évvel később megöli a szüleit. A sima Annabellenek pedig az van az elején, hogy a terhes nő felébred, hogy a szomszédban történik valami. Ekkor öli meg a szüleit Annabelle, akiről eddig nem tudták, hogy hová tűnt, csak hogy sátánista lett. Itt találkozik a Creation vége és az sima Annabelle eleje. Azután majd mikor Annabelle átmegy a terhes nő házába, akkor öngyilkos lesz mielőtt kiérnének a rendőrök es akkor teszi vissza a lelkét a babába. Ugye úgy hal meg, hogy a baba a kezében van és valami sátánista jelet rajzolt a falra. Azt nem tudom, hogy miert várt annyit, hogy megölje őket, talán összefügg a baba felbukkanásával, mivel pont utána öli meg őket miután a terhes nő megkapta a babát.
2018. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!