Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik 2000 után születtek! A...

Akik 2000 után születtek! A Star Wars előzmény trilógiát vagy a klasszikust tartjátok jobbnak, és ha igen miért?

Figyelt kérdés
Elvégre ti nem éltétek át azt a fajta újdonság dömpinget, amit a klasszikus hozott és nem is volt elvárásotok az előzmény trilógiával kapcsolatban.

2017. nov. 26. 20:34
1 2
 1/18 LeonScottKennedy ***** válasza:
87%
96-ban születtem, szerintem ez még belefér. Szerintem a harmadik rész a legjobb a filmek közül, viszont az első 2 rész eléggé gagyi. Az eredetiből a hatodikat bírom, az ötödiken el tudnék aludni, a negyedik még ami tetszik. Egészen a hetedik részig a baljós árnyak ált a lista legalján, most azt a helyet átvette a 7. Illetve a Rogue One kellemes meglepetés volt, a második helyre ugrott a harmadik és hatodik közé.
2017. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
23%

2005-ben születtem, és sokkal jobban szeretem az eredetiket. Az 1,2,3-ban valahogy nincs meg az az érzés ami a 4,5,6-ban megvan. És szerintem az 1,2,3 unalmas, főleg az 1. Szerintem így jönnek sorban (személyesen)

1. A birodalom visszavág

2. A jedi visszatér

3. Egy új remény

4. A sithek bosszúja

5. A klónók támadása

6. Baljós árnyak

Ezt az imdb is megmondja :)

2017. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó válaszoló 13 évesen sikerült kimásolni az imdb által készített listát, nagy grat :) Végülis nagy IQ nem kell hozzá de utána meg azt állitani hogy szerinted is így jönnek a filmek hát...
2017. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi pár napban néztem meg újra az eredeti trilógiát, és igazából egy dolog miatt tartom elképesztően jónak: vicces

Főleg Luke meg Han, besz*rás az a 2 ember :D De Yoda is, mintha a dagobahn eltöltött idő alatt nem csak hogy hirtelen minden izma megsorvardt, (ami elég érdekes, hogy 900 évesen úgy ugrál mint valami parkour bajnok, 20 évvel később meg már mozogni is alig tud), hanem meg is őrült, legalábbis mikor először találkozik Lukeal, még megkérdőjeleztem magamban, hogy ez most akkor tényleg Yoda-e?


Amúgy én 2002-ben születtem, de az előzmény trilógiát jobban szeretem, viszont az eredetit meg jobbnak tartom (egy másik kérdésnél is ugyanezt a választ írtam :))


De amúgy Revan + Old Rep.

2017. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Yoda nem volt megorulve az 5.reszben. Nagyon jol tudta, hogy ki jon a bolygora,es miert. Egesz egyszeruen csak eljatszott egy szerepet,amivel tesztelte Luke turelmet,ami elvileg a jedik legfontosabb erenye. Ezt kesobb el is magyarazza obiwannak is,hogy ezert nem akarja tanitani. Szo sem volt rola hogy orult. Csak tesztelte luke-t hogy meddig kepes varni.
2017. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
2004-ben születtem. A 3. a kedvencem, nekem Anakin a főhősöm!
2017. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
nem 2000 után születtem, kicsivel előtte, de nemrég néztem meg az összes részt, és nekem a klasszikus tetszett jobban, leginkább a története miatt, illetve szerintem van egy sajátos hangulata annak hogy régebben készültek a filmek.
2017. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
98-as vagyok, de a rokonom 2000-es s mint én úgy gondolja ö is, hogy mind2 tökéletes lett..
2017. nov. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 LeonScottKennedy ***** válasza:
73%

#8:

Na ez erős volt. Sajnos egyik trilógia sem messze nem tökéletes. Főleg az 1-2. rész. De idesorolhatnám a 4.-et is, ami George Lucas szerint még a premier előtt nagyon rosszul sikerült és biztos volt a film bukásában. De aztán nagy meglepetésre a nézők másképp vélekedtek. Ami tök jó, mert másképp nem lenne star wars, de mai szemmel megnézve én azért meg tudom érteni, hogy George miért vélekedett olyan rosszul róla.

2017. nov. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
8-as vagyok! Minden filmnek/sorinak és még embernek si vannak hibái, annak ellenére lehet tökéletes, mellesleg mikor kijött az új remény, akkor az nagy technológiai fejlődésnek számított. :D
2017. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!