Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még aki utálja Hinatát a...

Dragon7 kérdése:

Van még aki utálja Hinatát a Narutoból?

Figyelt kérdés

Én személy szerint rühellem. Annyit képes kinyögni, hogy,,Na-Naruto!" Aztán elpirul, és rosszabb esetben el is ájul. Szerintem nem is túl szép. Más szóval: szarul néz ki. A chuunin vizsgánál idegesített, hogy Kiba ott ugrált körülötte, ő meg rá se bagózott hiszen ,,Na-Naruto!". Meg konkrétan semmit nem tudott harcolni, és ninjának túl gyenge volt. Meg a hangja is szörnyű.

Hosszú hajjal a Shippuuden-ben még rosszabb lett a kinézete. Meg ott még nem tartok, de olvastam, hogy Neji meghal, mert megvédi Hinatát, aki Narutot. Szóval tulajdonképpen Hinata miatt hal meg, az meg olyan mintha ő ölte v olna meg, szóval még ezért is utálom Hinatát.



Van valaki rajtam kívül aki még így van ezzel?



2017. dec. 2. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Kb nekem is ez a véleményem róla, én se csípem.
2017. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Engem is triggerel.
2017. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk Nejin miért kattog mindenki? Nekem valahogy nem jött át, hogy ő olyan fontos lenne, meg szeretni kéne. No, mindegy. De az biztos, hogy Neji igazi Hyuuga volt, nem olyan selejt, mint Hinata.
2017. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nincs vele bajom.
2017. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A shippuden melyik részénél tartasz? De hinata egyre fontosabb szereplő lesz mind a jövőben mind a múltban de szerintem a japán szinkron hang szintet nem szabad/nem is lehet kritizálni azért valljuk be igényes ha a magyarra értetted a Chunnin vizsgát azt megértem az tényleg szörnyű volt meg hat a naruto anime a férfi szereplőket helyezi előtérbe azok közt is narutot és sasuket a játékokban is észre lehet venni nekik van durván 10 ultimate jutsu a többinek pedig jobb esetben 2-3 így kishitűség a többi karaktert nem is igen bontakozta ki de szerintem hinata jó karakter az elején egy felénk gyenge lány a végére pedig azért egy erős bátor karakter lesz és nem nem hinata miat halt meg hinatanak kellet meg halnia csak akkor nem lesz örökös... + kellet egy amolyan tragikus jelenet hogy naruto atéreze a fájdalmat és kétségbeesést nézd végig talan ha latod az egész képet más hogy gondolod majd
2017. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Az elején nekem sem jött be, de hidd el egyre fontosabb szerepeket kap és egyre "vagányabb" lesz. Kinézetre nekem Ino és Sakura jön be, de Borutoba nem hazudok, de Hinata a legszebb, a többieket nagyon megváltoztatták. :(
2017. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
73%

FIGYELEM! Ez a személyes véleményem nem szándékozom senkit sem megbántani vele!


Ennyi idiótát egy rakáson...

Kezdjük ott, hogy miért is kéne utálni Hinatát?? Azért mert nem olyan erős, mint Naruto? Vagy azért, mert meg akarta védeni Narutot?

Szerintem Naruto, és Hinata története hihetetlenül nagyvonalú, és megható. Hinata csak azért akar erősebb lenni, hogy ott állhasson Naruto mellett, és meg tudja védeni.

Ez szerintem alapból egy ok, hogy kedvelni lehessen.


A másik: ,,Olvastam valahol, hogy Neji meghal mert meg akarja védeni Hinatát.. -> Ez olyan, mintha ő ölte volna meg." <- Tipikus idióta.

Neji feláldozta az életét azért, hogy Hinata, és Naruto tovább élhessen. Ez plusz pont Neji-nek, de nem lehet ezért Hinatát utálni.

És nem tudom hol tartasz a Shippuuden-ben, de az 500. részben Naruto, és Hinata összeházasodik. És szerintem Naruto nem azért veszi feleségül, mert gyenge, meg csúnya. Hinata, és Naruto történetét olyan fontosnak tartották, hogy egy filmet is készítettek belőle: Naruto - The Last.

2017. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Én személy szerint nem utálom Hinatát, de őszintén? Kishi bácsi jóval többet kihozhatott volna a karakteréből.Kb így érzek Sakura iránt is, valamiért Kishimoto nem csak romantikát nem tud írni, hanem jó női karaktereket létrehozni se..
2017. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez igaz! A hyuuga szálat jobban kibonthatta volna hinatan keresztül meg még juugo karakterét mivel mindkettő hamura erejét birtokolja
2017. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!