Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetel az Assassina...

Klementinacska kérdése:

Mi a véleményetel az Assassinations Classroom című animéről?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra vagyok kíváncsi hogy csak én drukkoltam-e titokban hogy Nagisa bérgyilkos legyen? Mert hát így is tetszik, nem tudok mibe belekötni, de én azért díjaztam volna..

2017. dec. 3. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem maga a történet tetszett, de nem kerül be a kedvencek közé. Én igazából Karma-ért néztem végig, aki viszont best anime karakter.

A befejezés meg szerintem jó lett, az hogy Nagisa tanár lett az nagyon jó huzás volt.

2017. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

umm....szerintem az, hogy nagisa tanár lett, egy nagyon nagyon jó befejezés volt, mert ugye itt el lehetett sütni a ,,remélem, hogy az érettségiig sikerül megölnötök” dolgot. ha tényleg a véleményemre vagy kíváncsi....akkor csak annyit tudok mondani, hogy a kedvencem lett. a végén nagyon nagyon sokat sírtam. mondanám, hogy tanulságos volt, de csak akkor volt az, ha tényleg megérted a lényegét. a szereplők is iszonyat jól ki lettek dolgozva, a karakterfejlődések csodálatosak voltak. fordulatokból sem szenvedtünk hiányt, néha nem is értettem, hogy hogyan voltak képesek így, ilyen jól átadni az egészet. azt tudom még mondani, hogy....hogy ez a végével együtt lett teljes !!!SPOILER!!! szerintem nem lett volna túl reális, ha korosensei nem hal meg. nem mondom, akármikor ha visszagondolok az anime-re, elfog egy szörnyű érzés, miszerint nagyon jó ember volt, és ennek nem így kellett volna történnie, aztán pedig rájövök, hogy milyen szépen lett vége az egésznek. szörnyen féltem attól, hogy valami szomorú befejezése lesz az egésznek, de szerencsére nem lett. az, hogy találkoztak, és elkezdték kicsinosítani a helyet, nálam betette a kaput, és őrült zokogásba kezdtem, de ez lényegtelen. igaz, egy kicsit hiányoltam nagit és karmat a végéről, igazán beletehették volna őket, de hát nem lehet mindig az, amit én akarok :D

tehát összefoglalva tényleg csodálatos, és felejthetetlen élmény volt számomra.

2020. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!