Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi kerül az Igazság ligája c...

Mi kerül az Igazság ligája c filmben 300 millió dollárba?

Figyelt kérdés
Egy marék fos az egész, értelmes színész nincs is benne.
2017. dec. 10. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizuális effektek.
2017. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a fele a marketing,a másik fele a szereplők,meg a stáb gázsija és a maradékból készül a film.
2017. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Trágár szavakat használsz és egyértelmű, hogy nem tetszett a film és az indulataidat beleírod a kérdésbe.


Igen, sok a vizuális effekt és az drága. Továbbá ha lenne kis időd, keress rá, hogy mennyit keresnek azok a színészek, akik szerepelnek benne.


Tekintve, hogy ez a film egy üzleti tevékenység részeként jött létre és a belefektetett pénz többszöröse megtérült, ezért nem nagyon figyelik, hogy mennyibe kerül egy-egy megoldás, úgyis behozza az árát, csak legyen meg. És igen, a Marketingre nagyon sokat kell költeni, hogy bejöjjön a bevétel, minél többen megnézzék.


Ha lehiggadtál és valóban érdekel, mi kerül ennyibe egy filmen, akkor akár még küldök linkeket is, ahol pont ezt tárgyalják ki. De amíg ilyen szóhasználatod van és folyik belőled a gyűlölet, addig inkább kapcsold ki az internetet és menjél edzeni egyet, hogy kiadd az indulataidat.

2017. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ebben nincs benne a marketing.

Másrészt nem a filmmel van a bajom, hanem hogy szinte 100%, hogy kummantanak.

A legjobb, hogy a színészek 99%-a egy senki, ezt a Gal Gadotot is úgy emlegetik, mintha nem tudom hány Oscar díja lenne. 2 évvel ezelőtt a kutya nem ismerte :D

A többi meg még nagyobb senki.

Azt meg ne add már nekem elő, hogy egy 15 percnyi CGI elvisz 300 millió dollárt.

2017. dec. 10. 14:55
 5/9 A kérdező kommentje:

Most néztem:

A Nolan féle Batman mozi két része került valamivel többe.

Abban játszott C Bale, M Caine, Heath Ledger(na ezek színészek, de xy a Conan a barbár?), illetve CGI nem is volt benne, mert inkább letolták, felrobbantották élőben.

És akkor ezek után ez került 300 millióba?

2017. dec. 10. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt CGI-ről rajtad kívül? Szöveget sem tudsz értelmezni.
2017. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért fáj neked, hogy ennyibe került? Ez egy szám, amihez neked és nekem semmi közünk. A bevétel a lényeg, hogy mit termel ki. 1-1,5 milliárd felett lesz biztosan, mint minden ilyen típusú film. A lényeg, hogy megérje másikat csinálni. Mellesleg nézz végig egy stáblistát és gondolj átlagosan napi 8 órás munkaidőre, kb 1-1,5 éven át. Amerikai dollárban számolj, ne magyar silány összegekben. Egyből kijön. Azért minden filmben van díszlet, néha helyszín is, ahová több száz embert át kell telepíteni, szállodát foglalni, etetni, stb. Engem nem érdekel, hogy ki kicsoda, mikor lépett be a vászonra és mennyit keres, mert nem ismerem személyesen és én nem voltam ott. Jót mosolygok a kérdéseden.
2017. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én meg rajtatok, h elhiszed, h ez a film belekerült..


Most hoztam példát.

Egy ilyen hoki film max 100 millió...

2017. dec. 10. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a filmet, szerintem rá jössz amúgy ha moziba láttad akkor ugye tudod hogy a rendes film kb a duplája ? :D Szanaszét lett vágva . A színészekről meg annyit, hogy minden szerepre választanak egy közepes kategóriájú színészt ezért kerül ennyibe :D Gal Gadot hírneve meg nem értem miért zavar, gondolom nagy hater vagy... Vagy csak marvel fanboy.
2017. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!