Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legviccesebb mese/mesesorozat...

Legviccesebb mese/mesesorozat VALAHA?

Figyelt kérdés
Tudom, nagy divat az utóbbi időben a legviccesebb meséknek kikiáltani mondjuk a South Parkot, Family Guy-t, Archer-t, vagy akármilyen 21. századi rajzfilmsorozatot, de szerintem bárki bármint mond, a Looney Tunes-nál nincs viccesebb mesesorozat. Jóval korábbi az összes többi mesénél (talán csak a kezdeti disney, vagy tom és jerry mesék voltak még hasonlóan idősek) és szerintem, például egy gyalogkakukk ma is verhetetlen, ennyi év után. Képi humorból szerintem abszolút verhetetlen, és csúcstartó a looney tunes, mondanivaló szempontjából (mivel túl sok párbeszéd sosem volt) még lehetne vitatkozni. Tehát, szerintetek melyik a valaha volt legviccesebb, leghumorosabb mese/mesesorozat?

2017. dec. 10. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Boondocks #1
2017. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, az újak közül szerintem is :D "Ez mind csak n*ggertechnológia"
2017. dec. 11. 13:47
 3/10 TamasB14 válasza:
100%
Mese sorozatot nem ismerek de Filmnek a Bud Spencer filmek mind jó!
2017. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is a Looney Tunes a Number 1.

Eredeti, karakteres, vicces figurák, jól kitalált, ütős poénok. Sosem unom meg, pedig már rég nem vagyok gyerek.

A Rajzfilm Aranykorában / tehát a 30-as évek és 1960 között / az egyik legnépszerűbb volt a kortársak között. Persze a mai napig nem ette meg az "idő vasfoga" ezeket a szereplőket, nem beszélve a folytatásokról / Looney Tunes Show, A Tapsi, Dodó Kacsa az űrben /, de a legjobb szerintem mégis a klasszikus, eredeti sorozat.

Én személy szerint a viccesek közt a "futottak még" kategóriába sorolom a régi Tom és Jerryt, az Animániát és a Ren és Stimpy showt.

2017. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nahát, mintha csak magamat hallanám! Ren & Stimpy az egyik kedvenc mesém, annyira őrült, elborult, hogy később be is tiltották. Tom és Jerry szintúgy nagy kedvenc.
2017. dec. 18. 01:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, a Ren és Stimpy...beteg volt, lökött, és végtelenül vicces! Olyan kár, hogy manapság már nemigen csinálnak vicces rajzfilmsorozatokat. Kerestem ezt már, de nem találtam magyarul sehol a neten, csak a Youtubon egy részt. DVD-n se adták ki nálunk. Pedig a Comedy Centralon például simán lenne helye, ha a Spongyabob / amúgy azt is csípem, mert olyan lököttek a szereplők, hogy már fáj /meg az a hülye Madagaszkár pingvinjei elfért rajta. Még az Animánia is, mert azért ott is voltak felnőtt poénok. Kár, hogy annak se szinkronizálták minden részét, mint ahogy a Ren és Stimpynek sem. :-( Kicsit mostohán bántak ezekkel a külföldön amúgy sikeres sorozatokkal Magyarországon.
2017. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Babi néni és a kőleves

Szegény Peti nagymamája

2019. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Brickleberry
2019. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nu Pagadi

Pink Panther

Ezek is örök darabok.

2019. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Simpson család
2022. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!