Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lenne pontosan az Öngyilkos...

Mi lenne pontosan az Öngyilkos Szoba (Suicide Room) vége?

Figyelt kérdés
Sziasztok, párszor megnéztem ezt a filmet, de valamiért nem áll össze az egész. Van ugye Dominik, aki öngyilkos lesz, majd amikor ezt az egészet az édesanyja tudatja az Öngyilkos Szoba "tagjaival", akkor mindenki kilép, majd Sylwia kijön a szobájából és elkezd üvölteni. Most ezt nem értem, hogy miért. Nem úgy volt, hogy ők is öngyilkosságot akartak elkövetni? Egyszerűen nem értem a végét:D Valaki össze tudná nekem foglalni, hogy miről is szólna pontosan? Előre köszönöm!:)

2017. dec. 12. 21:01
 1/1 anonim válasza:
Szia! Azt pontosan én sem értettem hogy miért lépett ki mindenki, szóval arra én is kíváncsi lennék. Viszont az igaz hogy Sylwia is öngyilkos akart lenni, de gondolom azért fájt neki Dominik elvesztése, mivel már rég szeretett meg valakit ennyire. (ha esetleg nem így lenne akkor bocsi, én így tudtam értelmezni ezt az egésszet)
2017. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!