Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen film lett a Star Wars:...

Milyen film lett a Star Wars: Az utolsó Jedik? SPOILER!

Figyelt kérdés

Összeségében hogy tetszett a film? Milyen a történet? Ki lehet bírni ezt a hosszú játékidőt? Válaszokat kapunk a 7.rész kérdéseire?

Kik Rey szülei?

Ki Snoke Fővezér?

Ren és Rey története hogy alakul? Át áll a másik oldalra Rey vagy Ren?

Leila es Luke meghalnak a filmben?

Mi a film zárójelenete?

Normális válaszokat kérnék. Negatív kritikákat is elolvasom de normális stílusban és érvekkel alátámaszzva ha lehet.

Köszönöm!



2017. dec. 14. 03:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Láttam, borzalmas volt, bár a hetedik résznél talán még mindig jobb, de max egy hajszállal. Itt nem elloptak egy másik részt, hanem megpróbáltak forgatókönyvet írni, de ez sem sikerült.


Mivel Star Wars, ezért simán végig ülhető, csak nem jó élmény



!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!


1. Igen, kiderült: Kereskedők a bolygóról, ahonnan Rey származik, tehát senkik a story szempontjából.


2. Nem és valószínűleg nem is fog. Nevetséges.


3. Rey marad, Ren megöli Snookot, de marad a sötét oldalon.


4. Leila? Leia nem, bár felrobban egy kicsit, utána a vákuum kiszippantja az űrbe, megfagy, utána visszarepül(!!!) az űrhajóba. Ez talán a film legsötétebb pontja.


Luke eggyé válik az erővel, bár teljesen érthetetlen, hogy miért teszi, nem úgy mint Kenobi esetében...


5. A zárójelenet az, hogy állnak egy űrhajón és a háború csak most kezdődik közhelyet puffogtatják.

2017. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
NAGY pocsék pont olyan rossz mint az elöző Luke meghal a végén.
2017. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%

Összességében szar.

Igazából en közepesen nagy sw fan vagyok (voltam?) van barátnőm de egy rohamosztagos a hátterem telefonon, de pont nem érdekel ha valaki lezerkardnak hívja a fénykardot (de felkapom ra a fejem, ha ez a filmben igy van szinkronizálása, khm...)de egyrészt voltak olyan részei a filmnek, amikor simán ki akartam menni másrészt jobban is jártam volna ha tényleg kimegyek.

Amikor úgy érzed pisilni kell, es éppen irrelevánsnak tűnő rész van, akkor ez alatt a film alatt nyugodtan ki lehet menni, mert az tényleg irrelevans, es van belőle jópár szépen elosztva a film közben.

Rey szülei senkik, de meglátjuk mi lesz. Volt egy jelenet ami miatt sosem tudatjuk, mostmár hogy az valós esemény vagy szubjektív történet mesélés.

Snokerol nem tudunk meg semmit,

Vívódnak mindketten de vegul csak megszilárdul a status quo.

Luke igen, leia nem.

Egy kis rabszolgafiu egy seprűvel fenykardosan pózol es pont kellően sokáig kitartott a jelenetben hogy érezhető legyen a kínos Disney-giccs. ( igen , van “hullócsillag “is az égen...)


A film legnagyobb érdeme hogy egy nagyon jo jelenetet egy teljesen irreleváns karakter visz véghez ( miért nem lehetett ackbar vagy leia?) es ez egyidejűleg értelmetlenné teszi az sw univerzum összes űrcsatáját evör...


A film legjobb része Kylo.

Ez az első sw film, amiben nincs fenykard párbaj.

2017. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ennyire jó Star Wars filmet még nem készített senki
2017. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
Borzalmas.Elborzadtam,és egyúttal meg is sirattam kedvenc filmemmet.A Disney meggyalázta a Star Warsot.Aki igazi folytatást akar, a következő könyveket olvassa:7. rész:A birodalom örökösei 8. rész : Sötét erők ébredése 9. rész:Az utolsó parancs 10. rész. A múlt kísértete. 11. rész A jövő látomása. 12. rész: Új rend. 13. rész Sötét oldal 14. rész:Az erő bajnokai. A Disneyt úgy ahogy van nem kell figyelembe venni,bárki bármit mond.Ha nem hagyták volna cserben az ős rajongókat a pénz istenéért,akkor ezekből készül volna film.
2017. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%

"A Disney meggyalázta a Star Warsot"


Ezt meg is indokolnád, légyszíves?

2017. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
49%
#6 szar lett a film
2017. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

Nekem tetszett a film de a zsivány egyes szintjét nem éri el.

Pozitívumok:

Kylo karaktere

A film hangulata jó

Nem másolták az 5. rész (bár mondjuk ez alap volt).

Negatívumok:

Rey karaktere unalmas számomra

A trailer alapján a jedi rend reformációját vártam de nem következett be (a 9ben ezért még sor kerülhet erre).

2017. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

"#6 szar lett a film"


Ez nem érv, csak fikázás :)

2017. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%
#9 ok. Akkor: nem csak h szar lett, mint filme, olyan pontokon tér el az eddigi sw loretol, hogy ez gyakorlatilag nem bővíti az univerzumot, hanem lehetetlenné/értelmetlenné teszi a kánon további eseményeit.
2017. dec. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!