Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg csak ilyen "egyszerű"...

Tényleg csak ilyen "egyszerű" oka van annak, hogy miért pont 5 Legendás Állatok És Megfigyelésük film lesz összesen, és nem 7 vagy 8?

Figyelt kérdés

Szerintem történetmesélési szempontból a "Harry Potter" receptjét választották erre a történetre is:


1. Az első részben bemutatták "nagy vonalakban" a világ ezen részét, és azt, hogy mire lehet kb. itt számítani, spoiler: "És a végén természetesen lelőtték a főgonosz személyét is, aki rejtőzött!" (mint a Bölcsek Kövében!)


2. A második részben gondolom előkerül valami "sötét történet" a "múltból", és gondolom egy szerelmi szál is Leta Lestrange személyében akiről már biztos, hogy Zoe Kravitz fogja alakítani! (a Titkok Kamrájában a kamra és a napló titok került elő a múltból!)


3. A harmadik részben egy nagyon sötét "lénnyel" fogunk találkozni, gondolom bővebben kifejtik az Obskúrus témát. (az Azkabani Fogolyban a Dementorral találkozhattunk!)


4. A negyedik rész "kalandfilm" lesz, (nem biztos, hogy játék lesz mint a Tűz Serlegében) de gyanítom köze lesz a történetnek Göthe Salmander sárkányügyi kutatóútjainak!


(mivel itt nincsenek Horcruxok a "képben" így öt film alatt is le lehet zárni az egészet, ezért):

5. Az ötödik Legendás Állatok film a Roxfortban fog játszódni, ahol ismét egy csata fog zajlani, megláthatjuk Dumbledore és Grindelwald legendás párbaját.



2017. dec. 20. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hpbem sem volt szándékos ez a "logika"
2017. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott nyilván nem, de itt lehet, hogy arról mintázott a filmek felépítésének "logikája"?
2017. dec. 20. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Talán te rendezed a filmeket?

Hogy te milyen képet kreálsz magadnak róluk, az a te dolgod, de ez nem azt jelenti hogy amit te kitalálsz, annak bármi köze is lesz a valósághoz.

2017. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem én rendeztem, de attól még kérdést lehet feltenni róla.
2017. dec. 20. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Kérdést lehet feltenni, de állító kérdést olyan filmről ami még el sem készült, na az már necces...
2017. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
így leírva nem lenne ez ám rossz.
2017. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt nem is írtam, hogy rossz lenne. Csupán érdekel, hogy jól látom-e ezt a dolgot. :)
2017. dec. 20. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Azért készül 5 film egy kb 100 oldalas könyvből aminek története sincsen mert jó sok pénzt lehet bezsebelni belőle.
2017. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!