Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani olyan sorozatot...

Tudtok mondani olyan sorozatot/filmet ami egy kicsit elvontabb? Pl, olyasmi ami egy ember életével foglalkozik és sötétebb időkön megy át, mint a "Megöltem anyámat! " Című film, vagy valami relytéjekkel foglalkozó mint a "Dark" nevű sorozat.

Figyelt kérdés
Szóval a lènyeg az hogy ne minden a happyről szóljon, lehet benne valami romantikus szál, csak ne nyáladzon. De olyasmiket is szivesen megnézek ami hasonlít a Vikingekhez. De leginkább dráma, életrajzi filmeket/sorozatokat várok. Ha valamit nem érthetően fogalmaztam bocsi!

2017. dec. 24. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Sorozatnak az Elit alakulatot ajánlom. 10 részes, 2. világháborús történet, de nem a tipikus katonás-lövöldözős sorozat, hanem a katonák életét mutatja be, minden részhez valakit kiemelve a főszerepbe.


Legutóbb megnéztem a Boldogság nyomában filmet. Ez dráma, egy édesapáról szól, aki mindent megtesz a gyermekéért. Igaz, happyend a vége, de az egész film a szomorúságról szól. Precious - A boldogság ára egy gettóbeli néger lányról szól, aki jobb sorsot akar magának. Ez régebbi film, és durvább mint az előző, de mindkettő lezárása megmaradt nekem. Ennek már nem az a tipikus happyend a vége, hanem olyan megnyugvós.


Remélem tudtam segíteni :)

2017. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kicsit tágabban értelmezve a kategóriát, amit írtál:

Gran Torino

A préri urai

A gépész

Vaksötét

Fogságban

A fiú

A szoba

Érkezés

Élet

2017. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Svartevidder válasza:
Az 5. hullám c. film engem nagyon megfogott. A lények pusztítják a földet. A főszereplő lány igazi túlélő, mindenkit elveszít (szomorú jelenetek!), de elindul megkeresni az elrabolt testvérét, aki hátha él még, és út közben lesz bonyolult szerelem, sok parás jelenet..kpontjó.
2017. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jenne d'Arc, az orleáni szűz. A Milla Jovovics-osat ajánlom. Hát ő elég sötét időkön ment át.
2017. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

a leírásból a mr robot ugrott be.

főleg a 2. évada ilyen.

2017. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pupusz ***** válasza:
100%

Terápia (magyar-HBO)

Aranyélet (magyar-HBO)


Az HBO GO most egy hónapig ingyenes, az alatt végig tudod nézni ezeket a sorozatokat. Nincs közöm hozzájuk, nem azért írom, hanem mert hihetetlenül jók. A Terápia egy pszichoterapeutáról szól, akik maga is segítségre szorul. Különböző emberek problémáit dolgozza fel. Az Aranyélet rendszerváltás utáni ügyeskedőkről, magyar bűnözőkről szól, az ő életükről, családjukról, kapcsolataikról, lelkiismeretükről, problémáikról.

2017. dec. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bambino143 válasza:

Stranger Things

Én most az 1.évad 6.résznél tartok de nagyon tetszik. Az alap, hogy 4 fiú akik barátok közülük eltűnik az egyik, elkezdik keresni többen is főleg egy rendőrfőnök aki nagyon rá van kattanva az ügyre, valami különleges lény is lesz benne, az anyjárol azt hiszik megőrül mert karácsonyfa égőkön keresztül beszélget a fiúval. A 3 barát elkezdi keresni aztánnösszefutnak egy lánnyal aki nem egy hétköznapi gyerek, közben lesznek konfliktusok, az anya pár mp-re látja a fiut....nem akarok többet spoilerezni.


Ez ilyen picit horror szerű de mégsem annyira, én nem birom a horrorokat de ezt én is tudom nézni

:). Nekem is egy barátnőm ajánlotta és ha nagyon rákattannál van belőle játék is telefonra ;)

Remélem segítettem!

2018. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A stranger things az nekem is megvolt. Köszönöm mindenkinek aki írt, párat megis néztem az ajánlatokból, szívesen várok még.
2018. ápr. 10. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Truman Show
2022. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!