Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor várható a Solo: Egy...

Mikor várható a Solo: Egy Star Wars történet trailere?

Figyelt kérdés
A többi filmhez 4-5 hónappal premier előtt már régen volt trailer, van amelyikhez több is, ehhez meg még semmit nem láttunk, és nincs is kitűzve trailer-bemutató. Értem én, hogy még nagyon friss Az utolsó Jedik, és arra koncentrálnak (gondolom a Rebelsnek is ezért nincs még kinn pontos dátuma hogy mikor folytatódik), de könyörgöm már január van, négy és fél hónap múlva kinn a film, ilyenkor azért már bőven szoktak szellőztetni. (Összehasonlításképpen: Az utolsó Jedik december közepén jött ki, és áprilisban már teaser trailere volt - ez 8 hónap. A Soloig már alig több mint a fele van csak hátra, és semmi infó.) Tud valaki valamit?

2018. jan. 1. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz:

A film nem fog kijönni 4 és fél hónap múlva. Majd talán decemberben.

2018. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tényleg május környékére van kiírva a bemutatója a most már szokásos december helyett.

szerintem még sehol nem tartanak az utómunkával,meg ugye az egészet újraforgatták,mert az első rendezőpáros vígjátékot csinált.

2018. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De, ki fog jönni a film májusban, ezt már többször is megerősítették az elmúlt napokban is. Szerintem február elején jön majd egy teaser, áprilisban pedig a nagy trailer.
2018. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Solo film körül elég nagy a katyvasz, nem követem a híreket, csak hallottam ezt-azt. Májusról tudok én is, szóval trailernek már ideje volna, de a fentebb említett okok miatt nincs valószínűleg.

A Rebelsnek meg tudtommal 4-nél nem lesz több évada.

2018. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nincs még trailer, mert egyelőre a TLJ-vel van elfoglalva mindenki, és eddig a marketing is csak arról szólt...


Amúgy most azt olvastam nem hivatalos forrásból, hogy 7-én fog jönni az előzetes

2018. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!