Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért jó az, hogy az online...

Miért jó az, hogy az online film, illetve sorozatos weboldalakat telerakják reklámokkal, és teljesen értelmetlen bannerekkel, amik semmire sem jók, csak arra, hogy felbosszantsák a nézőközönséget?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
pénz pénz és a pénz miatt jó
2018. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Igen ennek én is kerestem az okát. Hogy ebből is tudnak pénzt csinálni...Hihetetlen. Már a youtube is tiszta reklám lett. :/
2018. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen oldalnak kizárólag a reklámbevétel a célja. Ezek illegális megosztók, abból semmi pénz hogy megosztja a videót (sőt ez a bűncselekmény benne), egyedül a reklámbevételre támaszkodik. Több reklám = több bevétel. Ez odáig fajult hogy van olyan nagy magyar megosztó ahol már nem csak reklám van, hanem pofátlan módon criptopénz-bányász szkript is fut az oldalon, hadd dolgoztassa a géped amiből ők kapnak pénzt.


Aki 2017-be online filmes megosztót használ, meg is érdemli. A laikusoknak a lehető legkönnyebb elérni mert csak meg kell nyitni az oldalt, ugyanakkor a lehető legrosszabb megosztási forma (minőség, elérhetőség, élettartam tekintetében).

2018. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

illegális adatokat szolgáltatnak

illegális eszközökkel adják el az idődet, az infóidat, vírusirtó rendszeresen megfog néhány kártevőt sorozatbarátokon - és van, amit nem fog meg, mert annyira új cucc.


Ha legális oldalakat nézel, nem lesznek ilyen gondjaid - remélem ezzel tisztában vagy.

2018. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én csak szeretnék egy nyammadt filmet megnézni. De egyszerűen sehol sincs meg, ahol meg megtaláltam, ott meg minden sz*rt belenyom a képembe. DVD-n megvenni már szinte lehetetlen.
2018. jan. 5. 13:33
 6/11 anonim válasza:
49%
Csak ha legális az is egyenlő a pénzel. Hiszen fizetned kell a jobb minőségért. pl.netflix
2018. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A moovie és a mozicsillag volt, ahol régen néztem filmeket, de ezek mára már nézhetetlen megosztók lettek. Bárki aki tud egy legális megosztót az most szólhat! A putlockerrel is mi lett? Azt se látom.
2018. jan. 5. 13:36
 8/11 Trevor. ***** válasza:
65%
nCore-on fent van nagyon sok film, jó minőségben és a reklámok sincsenek túltolva.
2018. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az nCore meghívós nem?
2018. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek nem legális megosztók, és egyik ingyenes sem lesz az. Legális az amit egy hivatalos cég/szervezet üzemeltet a törvényeket betartva, a tartalmat a saját felületén megosztva, aminek havi/éves fizetsz a hozzáférést.


Ez nem összekeverendő azzal az online filmes megosztóval aki feltolja valami tárhelyre a filmet, vagy a linket közzéteszi hogy letöltsd, de regisztráció mögé bújtatja a hozzáférést és azért pénzt kér, mert az ugyanúgy illegális megosztó.

2018. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!