Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki felismeri ezt a karaktert?

Valaki felismeri ezt a karaktert?

Figyelt kérdés

Egy animében szerepelt aminek nem tudom a címét, igazából azt keresem.

Azt tudom, hogy volt benne egy hosszú zöld hajú férfi karakter, ha jól emlékszem, fehér ing volt rajta és talán még valami pisztolya is volt. (Szerintem nem ő volt a főszereplő.)

Az anime régebbi volt, bár emlékezetből nem tudom megítélni, hogy mennyire. (2009-nél tuti régebbi volt.)


Remélem ennyiből valaki felismeri><



2018. jan. 7. 02:15
 1/5 anonim válasza:
Az Amnesia-ban van ilyen férfikarakter, akit most itt leírtál bár nem tudom, hogy 2009-nél régebbi-e.
2018. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, sajnos nem az lesz :((
2018. jan. 7. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Passz... De vannak ilyen anime karakter listák, próbálj meg néhány green hair male anime characters listát, hátha megtalálod azok között ><


Esetleg az anime sztorijára nagyvonalakban nem emlékszem?

2018. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

már néztem ilyen oldalakat, de nem találtam meg a karaktert :(


Az animét nem láttam, csak képeket láttam belőle (100% hogy nem fanart volt!). Meg is kerestem AnimeAddicts-en, aztán megfeletkeztem róla, most meg már nem emlékszem a címére -.-

2018. jan. 7. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Katekyo hitman reborn?

[link]


Kill la kill?

[link]

2018. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!