Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Daenerys Targaryen vs. Darth...

Daenerys Targaryen vs. Darth Sidious párharcban ki nyerne?

Figyelt kérdés
Ha egymásnak eresztenénk Danyt és az öreg Sheevet, melyikük győzne?

2018. jan. 9. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen idióta kérdést. Daenerys-nek kb köze nincs a harchoz. Ha nincsenek vele a sárkányok akkor semmit sem ér, ha pedig vele vannak a sárkányai, akkor meg csak azok harcolnának helyette. Baromság az egész.
2018. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy gondoltam, hogy a sárkányait is használhatja.
2018. jan. 9. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Dany szuperképessége, hogy mindig úgy van megírva a története, hogy ő abban nem halhat meg, szóval Sidious hozhatna ellene bármit, ő valahogy mindig túlélné úgy, hogy a sminkje még mindig passzentosan virít az arcán.

Ha megpróbálna villámokat küldeni felé, hirtelen görcs állna a kezeibe, a le akarná csapni fénykarddal, pont akkor lemerülne a kard akkuja, ha meg hozzá akarna vágni valamit, az vagy pont mellé esne vagy nem is repülne a közelébe. Dany-nek csak elég annyit tennie, hogy nekiáll felsorolni az összes titulusát és rázendíteni az "én uralkodásra születtem és ezért meg emezért fogok is uralkodni, mert..." kezdetű végtelen monológjára, amitől Sidious inkább magától leugrik a reaktorba, mintsem végighallgassa az egészet.

2018. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az istenek kegyesek, akkor Darth Sidious. Bár azt se tudom ki az.
2018. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig az győz, akit az író akar. Ennyi.
2018. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Daenerys egy senki.Szóval egyértelmű.
2018. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Palpatine
2018. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a sárkánytüzet lehetséges-e az Erővel eltéríteni. Ha igen, akkor elég egyértelműen Palpatine a nyerő.
2019. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Chuck Norris.
2020. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!