Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor a The Walking Dead...

Most akkor a The Walking Dead hol is játszódik?

Figyelt kérdés

A film és a képregény helyszíne is érdekel.


Most néztem a google-ban. Ilyen google maps-es izében.

A filmbeli térképen azt mutatja, hogy Atlanta környékén. Pedig ugye elindulta Washington felé. Akkor gondolná az ember, hogy max negyed úton vannak és ott van Alexandria is. De itt nagyon Atlanta seggében mutatja a helyeket.


Na. A képregényes verzióban viszont már Washington közelében mutatja. De ott meg azt nem értem, hogy Hilltop Alexandriátol elég messze van. Pedig elvileg kb úgy lenne mint a szomszéd falu. Nem?


Meg nem értem, hogy vajon Rickék miért maradtak ennyire Atlanta közelében? Miért nem mentek nagyobb távra el?


Meg a képregényben Judith is meghal? Hogyan? Elkezdtem olvasni, de odáig nem jutottam el.


És mit gondoltok Rick-ről és döntéseiről?

Mert tulajdonképpen ő miatta halott Abraham éd Glenn is. Mert ha nem erősködik annyira Hiltoppal h megmentse őket. Akkor nem rohanják le a megmentők bázisát. Stb stb. Meg elmehettek volna. Meg ők is hozhattak volna létre olyan helyet mint a királyság, alexandria, hilltop.

Vagy akár lehetett volna úgy is mint a királyságban h csak a vezetőség tud mindenről. És jól éltek. De végül ott is meghalt mindenki.

Szerintem Rick folyamatosan rossz döntéssket hoz. Sokszor hezitál, mikor épp cselekednie kéne és lepuffantani valakit. Pl.

Mi a véleményetek?



#Thewalkindead
2018. jan. 13. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A Földön :)
2018. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A történet szerint mennek minden fele Georgiától egészen fel Washington dc ig.


De tudtommal az összes részt Georgia államban forgatták. Atlanta környékén.


[link]

2018. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!