Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor folytatódik a "Star...

Mikor folytatódik a "Star Wars Rebels" 4. évadja?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

szerintem a 4. évadra már mindenki kiábrándult ebből a borzalomból.

mert az 1.évadban még néztünk,hogy ez most komoly,tényleg áttették dedóba?tuti nem tesznek ilyet,várjuk ki.

a 2. évadra egyértelmű lett,hogy trágya,de vadert azért megnézzük benne és vele hátha felzárkózik.

a 3. elején úgy nézett ki,hogy változik valami,meg thrawn is belekerült út közben,de ugyanoda lukad ki,az óvodába.

úgyhogy a 4. évadra én felfogni nem tudom hogy ki az aki marad.

2018. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Február 24
2018. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bánatért folytatják annyira sokára? Értem én hogy még fut az Utolsó Jedik, de az már lecseng lassan, jövő héten már simán adhatták volna. Már csak azért is, mert ha még beletesznek pár szünetet akkor összeér majd a májusi Solo filmmel. Gondolom azt sem akarnák. Első, te meg csak a saját nevedben beszélj, pont hogy egyre jobb lett a sorozat, mind grafikában, mind történetben mind pedig karakterekben.
2018. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog összeérni, már csak 7 rész van hátra az évadból. Ha minden héten egy részt adnak le, akkor április 7-én véget ér. Ha meg dupla epizódok is lesznek (ahogy az évad első felében is kettesével adták a részeket), akkor meg jóval hamarabb
2018. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már elkezdődött eredeti nyelven (angol), és feliratos részek fennt vannak az indavideon. Én nem tudom mkiorra jön a magyar szinkronos, de nem bírtam kivárni, úgy hogy feliratosan nézem.
2018. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg szünetel a sorozat, erre vonatkozott a kérdés, nem arra, hogy elkezdődött e már a negyedik évad
2018. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, ma jöttek ki a hivatalos infók, a következő lesz a menetrend:


Február 19. : Jedi Night, és DUME


Február 25. : Wolves and a Door, és A World Between Worlds


Március 5. : A Fool's Hope, és Family Reunion, és Farewell


Tehát elég hamar ledarálják a dolgot

2018. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!