Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

JoJo's Bizarre Adventure c. animéről vélemény?

Nektek hogy tetszett? Melyik évad tetszett a legjobban?

2018. jan. 19. 23:47  Privát üzenet  

A válaszok
Magyar fórumon nem fogsz sok embert találni, aki követte, még kevesebbet, aki olvasta is. A magyar nézőknél már ott elvágja magát, hogy nem egy középiskolában vagy tizenkettő-egy tucat fantasy világban idétlenkedik a tökegyforma 14 éves jellemtelen főhős legalább kettő, de inkább több nagycsöcsű lánnyal, akik szeretik, de mégse.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. jan. 20. 12:08 Privát üzenet
Egész jó volt ahhoz képest amit vártam elég kellemes csalódásnak írnám le. Személy szerint az első évad második fele volt a kedvencem.

# 2/6Időpont 2018. jan. 20. 13:50 Privát üzenet
Istvan35 nevű felhasználó válasza:

Eddig csak az első 26 részes évadot láttam. Shounenhez képest nem rossz, bár tény, ebben a kategóriában nem nehéz kiemelkedőt alkotni... Nem egy Hunter x Hunter szint, de azért szórakoztató. Karaktereketet jobban is meg lehetne írni, főleg a gonosz karaktereket, mert nagyon egy kaptafa mind. Konkrétan az önteltség meg a hatalom vágyon kívül semmi nem jut róluk az eszembe... Ezen kívül nem igazán jött be még a rajzolása (hogy 60-as karja van mindenkinek), a színpadias stílusa, az állandó felesleges pofazások harc közben is. Ettől függetlenül a következő évad is kap tőlem egy esélyt.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. jan. 20. 14:30 Privát üzenet

Nekem nagyon bejött

Illik rá a címe mivel egy kicsit tényleg bizarr xd de nekem tetszett minden évadnak megvan a maga varázsa

Azért tényleg kidolgozhatták volna a karaktereket de ennek ellenére élvezhető

Kedvenc évadot nem igazán tudnék mondani talán 1.évad 2.fele vagy a 4.évad

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. jan. 20. 22:47 Privát üzenet
Tudom hogy régi kérdés de azért válaszolok. :D Nekem a JoJo a kedvenc animém/mangám. Hogy miért? Nem tudom XD Csak megfogott a sztori (egyáltalán nem azért néztem meg mert sok benne a helyes izmos pasi :DDD). A kedvencem pedig a Part 5 (Vento Aureo) még csak mangája van de októberben jön az anime.

# 5/6Időpont 2018. szept. 16. 20:23 Privát üzenet
J OMEGALUL J OMEGALUL

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 30. 17:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Jojo's Bizarre Adventure mangák vannak magyarul?
Mi a véleményetek a JoJo no Kimyou na Bouken animé (k) ről? Mit gondoltok a történetvezetésről?
Szerintetek is a jojo bizare adventure első szériája csak körítés és a szerző a fő alkotásának a stardust crusaderst akarta?
Mi a véleményed JoJo's Bizarre Adventure animéről?
Hol találom meg online a Jojo's bizarre adventure 2000 részeit felirattal?
Hol találok a JoJo's Bizarre Adventure 2000-ben készült Ova-járól olyan részeket nézni ahol japán szinkron van?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!